1 kişinin öldüğü alkollü mekandaki silahlı patırtı hatıra kamerada

1 kişinin öldüğü alkollü mekandaki silahlı çatışma ajanda kamerada

İki mekan sahipleri ve çalışanlarının dakikalarca çatıştığı dehşete düşüren görüntüler ortaya çıktı

SAKARYA – Sakarya’birlikte iki alkollü cümbüş mekanı sahipleri ve çalışanları arasında çıkan 1 kişinin ölmesi, 6 kişinin birlikte yaralanması ile neticelenen silahlı patırtı anları saniye saniye kaydedildi. Dakikalarca süren çatışma görüntüleri, yaşanan dehşeti gözler önüne serdi.

Görüngü, tün saat 01.10 sıralarında Adapazarı ilçesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan alkollü canlılık mekanın içerisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bire bir cadde üstünde bulunan iki ayrı coşku mekanı sahipleri ve çalışanları ortada daha bilinmeyen bir sebepten periferi tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle gelişigüzel silahlar çekildi. Mekanın içerisinde dakikalarca süren silahlı çatışmada Ahmet Toykar (21), M.Ş., C.Y., N.C., B.G., İ.K. ve T.K. isimli 7 hayat yaralandı. Gecenin sessizliğini bozan cebe sesleri üzerine bölgeye haddinden fazla sayıda polis güçleri ve keyif ekibi atıf edildi. Görüngü hesabına vasıl sağlık ekiplerince yaralılar Sakarya Terbiye ve Araştırı Hastanesi ile mekân hastanelere kaldırıldı. Aheste yaralanan Ahmet Toykar, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Toykar, Geyve Nuruosmaniye Mahallesi Eşkâl Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının arkası sıra akıbet yolculuğuna uğurlandı.

13 münasebetsiz gözaltında

Polis ekipleri iki mekan ve yaralıların kaldırıldıkları hastane çevrelerinde degaje düzenlilik önlemleri aldı. Konuya ilgilendiren geniş çaplı tetkik başlatan polis güçleri ekiplerince olaya ilişik 13 yabansı gözaltına alındı. Çıkan çatışmada yaralanan ve haklarında kontrol kararı verilen 6 yaralının üstelik hastanedeki tedavileri sonrası inanma müdürlüğüne götürüleceği öğrenildi. Kavgada kullanıldığı düşünülen 6 tabanca ve 2 av tüfeği bile ekiplerce ele geçirildi.

Dehşet anları kamerada

Görüngü hatırat ise mekanın asayiş kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, mekanın içerisinde iki kadro arasında yaşanan tartışmanın, yerini biranda silahlı kavgaya bıraktığı anlar kayran aldı. Silahların çekilmesiyle gelişigüzel kalabalığın dağıldığı ve sonrasında çatışmanın dakikalarca sürdüğü anlar görüntülere an be dakika yansıdı. Yaralanan aynı kişinin taşındığı ve patırtı simultane bir kişinin ise tezgahın arkasında utanmak meşbu şekilde saklanması birlikte dikkatlerden kaçmadı.

Share: