AK Fırka Bursa teşkilatları ilkleri gerçekleştirmeye bitmeme ediyor

DOĞRU Öğür Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, esas aşama, kadın ve cahillik kolları yöneticileri ile toplantıda bire bir araya geldi. Komutan Gürkan, YANLIŞSIZ Tümen teşkilatları beyninde ayrımsız geçmiş yerine kurdukları davet merkezleri ile vatandaşları ve üyelerini arayarak, hatırlarını soruyor, murat ve önerileri ile ilgili bilgileri bir numara ağızdan alıyor.

DOĞRU Tümen Bursa İl Başkanlığı, il seçme işleri başkanlığı marifetiyle kurulan çağrı merkezleri ile benzeri zamanda Bursa’daki en üst seçime göre 6835 seçim sandığında görev düzlük kasa kurulları üyelerini arayarak, nakız kanı sorduktan sonra bilgilerini güncelliyor. Bu say sebebiyle teşkilat bağlarının güçlendirilmesi hedefleniyor.

Ana aşama, avrat ve gençlik kolları üyeleri ile bire bir derinti düzenleyen Başkan Gürkan, teşkilat mensuplarına çalışmalara verdikleri desteklerden çevre teşekkür etti. Davut Gürkan, YANLIŞSIZ Öğür Bursa Teşkilatları olarak, seçkin dönemde olduğu kabil tamam düzenleme mensupları ile bağlanak ve el birliği anlayışlarının sunma güzel örneklerini sergilediklerini vurguladı.

Gürkan, geçtiğimiz aylarda yekpare Türkiye’ye denk benzeri meydan çalışması namına hayata geçirdikleri “yüz yüze istek gönüle Bursa” ziyaretleri ile Milletvekilleri ve seçkin kademeden kurum üyeleri ile Bursa’nın seçme noktasında bol ziyaretler gerçekleştirdiklerini rapor ederek şunları söyledi:

“Bursalı Hemşerilerimiz, STK temsilcilerimiz, esnaflarımızla ayrımsız araya mevrut, Bursa’mız yerine gerekli notları birinci ağızdan almıştık. Şimdi bile bu notlarımız ve Bursa Halkı’nın gündemini öncelik alarak çalışmalarımızı şekillendiriyor, Bursa’mıza reva hizmetler amacıyla bütün gelişigüzel çalışıyoruz.

Bir yandan üstelik yeniden siz kızıl DÜRÜST sevdalıların gayretkeş çalışmaları ile gene Türkiye’üstelik bire bir evvel olarak kurduğumuz çağrı merkezlerimizle ve ziyaretlerimizle vatandaşlarımız, üyelerimiz ve intihap başarısının anahtarı konumundaki kasa görevlilerimize ulaşarak hatırlarını soruyor, gönüllerine giriyor ve bilgilerimizi güncelliyoruz. Bizler yüreği Türkiye aşkı ile alay malay atan balaban bir ailenin mensupları yerine gücümüzü aynı, kart, ve hayatiyetli bir şekilde bir hedefle misil yürüyüşümüzden ve aziz milletimizin bizlere olan güveninden alıyoruz. Bu okkalı ve güvenden destek alarak Türkiye’nin yüzyılına giden yolda üzerimize sakıt rastgele şeyi yapabilmek amacıyla durmadan çalışıyoruz. Bu yolda bizlerle yürüyen kül ülkü arkadaşlarıma ve güvenini bizlerden esirgemeyen Bursa Halkı’na teşekkürname ediyorum.” – BURSA

Share: