AK Parti enformasyon toplantısını Gerger’de yaptı

DÜRÜST Parti, maaş meşveret ve kıymetlendirme toplantısını Gerger ilçesinde gerçekleştirdi.

AK Tümen İl Başkanı Mehmet Dağtekin başkanlığında yapılan toplantıya, Kalıp kaza Başkanı Mustafa Alkayış, Gerger İlçe Başkanı Mehmet Kutlubay, Besni ilçe Başkanı İsmail Sümer, Gölbaşı kaza Başkanı Hakan Toydaş, Kahta kaza Başkanı Bedir Yeni, Çelikhan kaymakamlık Başkanı Mehmet Baltalı, Tut kaza Başkanı Mürtefi Korkmaz, Samsat kaymakamlık başkanı Hasan Erdem, Sincik ilçe başkanı Fikret Fakir, Gerger Belediye Başkanı Erkan Aksoy, Eş Kolları Başkanı Saliha Siler, Toyluk Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, İlçe Koordinatörleri ve kasa yerleşmiş başkanları, devlet genel ve belediye sedir üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını eden SELIM Fırka Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin rastgele ay bir kaymakamlık yapılan toplantının bu ayki toplantıyı Gerger ilçesinde gerçekleştirdiklerini anımsatarak, “Bu güruh vesilesi ile Gerger İlçe Başkanı adına göreve getirilen Mehmet Kutlubay kardeşimize birlikte tekrardan yalabık olmasını diliyoruz. Bilindiği kabil her ay eksantrik aynı ilçemizde toplantılarımızı yapıyoruz. Yabansı ayrımsız uzanım olmadığı sürece bu toplantılarımızı stabil bir şekilde sürdürerek hem yaptığımız çalışmaları hem birlikte önümüzdeki süreçte neler yapabiliriz kabilinde bu toplantılarımız oldukça bereketli geçmemektedir. Allah’a hamdolsun, bütün kaza teşkilatlarımız sahada. Kendilerini üste kutlama ediyorum. Eşkal ilçemiz ve kaza teşkilatlarımız yaptıkları programlarla yaz dönemini meşbu yoğun geçiriyoruz. Ilkin TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanımız Ahmet Işıklı girmek üzere Milletvekillerimiz İbrahim Halil Fırat, Muhammed Fatih Arazi ve Yakup Taş teşkilatlarımızın hazırladığı programlar çerçevesinde Adıyaman’ımızın ciharıyek yanını karış karış gezerek vatandaşlarımızla, esnalarımızla, çiftçilerimizle sanayicilerimizle ayrımsız duruluk geldik” dedi.

Tümen yerine 2023’hazırlanırken millete bakım ika uğrunda şişman tıpkısı fedakârlık ile çalışmaya bitmeme ettiklerini tamlayan Dağtekin, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde nazik Türkiye ideallerimize azimli bir şekilde yürüyoruz. DÜRÜST Tümen’nin vizyonu, tıpkısı bütün kendisine diri Türkiye’yi, yerelde da kıvrak Adıyaman’ımızı görgülü ve müreffeh yarınları mensur ika vizyonudur. Rabbim eren milletimizi devletsiz, vatansız, bayraksız ve ezansız bırakmasın. Zımnında bizlerin de gayretle haddinden fazla çalışmamız gerekiyor. Tabii bizler dahi beşeriyiz . Gelişmemiş sıkıntılarımız olabilir. Amma bizim üzere aslolan, tekmil ilçelerimizin umumi sorunlarıdır ve o sorunların çözüme kavuşturulmasıdır.

Avrat Kolları teşkilatımız dakikasında çabucacık gelişigüzel dönem mahalle toplantılarıyla sahadalar. Aile ocak, hane evre dolaşark vatandaşlarımıza istekle esenleme veren eksiksiz SELIM Kadınlarımızı istekle kutluyorum. Tıpkı şekilde Cahillik Kolları Teşkilatımızda yaptıkları say ve faaliyetlerle değme biri yarınlara ilham kaynağı olacak değerde. Sonuç kendisine Malazgirt programında bile bunu gördük. Hepsinin gözleri ziyalı kandil ve erke doluydu. Bu kurgu heyecanıyla, aşkıyla, azmiyle Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ve onunla birlikte medeniyet nöbetini devralacak tün DOĞRU Gençliğimize esenleme olsun. Bu futgu ve düşüncelerle toplantımıza katkı sunan birlik başkanlarımıza şükranlarımı sunuyor, toplantının hayırlara kurgu olmasını diliyorum” dedi.

Öte yandan toplantıya telefon bağlantısıyla katılan AK Tümen Adıyaman İl Koordinatörü Ejderha Açıkkapı ise yapılan meydan çalışmalarına dikkat çekerek ” Kül teşkilatlarımızın SELIM Tümen döneminde herhangi bir kayran inhina niteliğinde yapılan çalışmaları vatandaşlarımıza anlatın. Adıyaman suret olmak amacıyla tamlık ilçelerimizde devam projeleri hayata geçirdik. Hizmete açtığımız bu projeleri kayran çalışmamalarına yansıtacağız. Tabiatıyla bu süreçte bir çokça manipülasyonlara cebin da çok tetik olmamız gerekiyor. Biz yekpare bunlara karşın milletimize hizmet etmekten köylü durmayacağız. Bu dil bizi bu iyicene toplantıya nida fail devlet başkanımız Mehmet Dağtekin nezdinde tamam başkanlarıma teşekkür ediyor, çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Toplantı birlikte antrparantez kaza başkanları birlikte teker teker saraka alarak yaptıkları vadi çalışmalarıyla ilişik bilgi vererek önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalara ilgilendiren de nöbet haritasını belirlendi. – ADIYAMAN

Share: