Akıbet an haberleri… Payitaht EDAŞ, yılın geçmiş yarısında Çankırı ve Kırıkkale’de yatırımlarını tamamladı

Başkent Elektrik Dağıtım SERPMEK (EDAŞ), Çankırı ve Kırıkkale’dahi yılın ilk yarısında hizmet, yenileme ve yatırım çalışmalarını tamamladı.

Şirketten yapılan açıklamaya bakarak, Başşehir EDAŞ yılın önce yarısında koyduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Çankırı’dahi hizmet verdiği kaymakamlık ve köylerde mevcut 994 tenvirat armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 31 pano ile 31 trafo ve 2 tevzi merkezini birlikte aracısız geçirdi. Antrparantez kentte 27 kilometrelik hattın bakımı üstelik tamamlandı.

Toplam 5 kilometrelik bakir kablo döşeyen Hükûmet Merkezi EDAŞ ekipleri, kentte 121 bakir tenvirat armatürünün montajını üstelik tamamladı. Antrparantez bakir 5 neşelilik panosu ve 4 trafo merkezi montajı bile tamamlandı.

Kırıkkale’nin Gestalt, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Karakeçili, Yahşihan Akkuş, Dokunaklı ve Sulakyurt ilçelerinde 10 bin 676 tavzih armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 11 pano ile 11 trafo ve 2 sayı tevzi merkezini de aracısız geçirdi. Antrparantez kentte 1.914 kilometrelik hattın bakımı tamamlandı.

Kırıkkale’birlikte mecmu 35 kilometrelik kullanılmamış kablo döşeyen ekipler, kentte 424 yeni tenvir armatürünün montajını da tamamladı. Antrparantez eskimemiş 2 elektrik panosu ve 2 trafo merkezi montajı da tamamlandı.???????

Share: