Akıbet dakika bili | İzmir’de trafikte nöbet ita kavgası: 2’si dokunaklı 4 yanık

– İzmir’de trafikte posta ita kavgası: 2’si ağır sıklet 4 yaralı

İZMİR – İzmir’in Buca ilçesinde trafikte öğün verme nedeniyle çıkan kavgada araçlarından nazil şahıslar, birbirlerine dayak ve bıçaklarla saldırdı. Olayda yaralanan 2’si dokunaklı 4 kişi kaldırıldıkları hastanede otama altın alındı.

Fenomen, saat 16.50 sıralarında Göksu Mahallesi 682 Sokak’ta meydana geldi. İddiaya bakarak Ş.A. ile oğlu Y.A. 10 CLD 20 plakalı Hyundai ayraç otomobille sokakta davranış halindeyken, M.A. ve F. C. E.’nin içerisinde bulunduğu 34 BU 0513 plakalı Ford bellik araçla karşılaştı. Burada şahıslar beyninde posta verme zımnında tartışma çıktı.

Birbirlerine sopa ve bıçaklarla saldırdılar

Şahıslar arasındaki tartışmanın büyümesi üzerine cet Ş.A., ile oğlu Y.A., bulundukları araçtan inerek M.A., ve F.C.E.’ye sopa ve bıçakla saldırdı. Gayrı şahıslarında bıçakla olaya fiyat vermesi konusunda her iki tarafta yaralanarak kanlar içerisinde kaldı.

Hastanelerde otama altına alındılar

Çevredeki vatandaşların ihbarı konusunda adrese polis güçleri ve 112 Müstacel Sağlık ekipleri irsal edildi. İhbar konusunda gelen sağlık ekiplerince yaralılar Ş.A., Y.A., M.A., ve F.C.E., ambulanslara alınarak çevredeki hastanelere kaldırıldı. Yaralılardan F.C.E., ile Y.A’nın afiyet durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, M.A. ile Ş.A.’nın dirimsel tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

Olayla ilgili polis ekiplerince başlatılan açık çaplı soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Share: