Aliağa Petkimspor, sezona galibiyetle başlamak istiyor

Türkiye Sigorta Basket Süper Ligi’nde ferda deplasmanda Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile karşılaşacak Aliağa Petkimspor’un topluluk kaptanı Nusret Sebep, sezonun evvel maçından galibiyetle fırlamak istediklerini bildirdi.

Sebep, yaptığı açıklamada, kullanılmamış oyunculardan oturmuş kadrolarıyla adamakıllı ve eli nimetli bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirtti.

Nusret Yıldırım, “Sezonun önceki karşılaşmasında stabil Denizli deplasmanında olacağız. Bu karşılaşmaya üstelik çokça iyi hazırlandık. Çalıştıklarımızı sahaya yansıtıp sezona galibiyetle dercetmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Aliağa Petkimspor’un yeni oyuncularından Ömercan Engin bile Basketbol Süper Ligi’nde oynamanın değme devir hayali olduğunu belirterek, “Takım olarak bu sene çokça mebzul işlemler yapacağımıza inancım parçalanmamış. Denizli maçının bizim amacıyla iyicene bin ser olacağını düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu’ndaki Yukatel Merkezefendi Belediyesi-Aliağa Petkimspor maçı ferda saat 13.00’te başlayacak.

Share: