Antalya’da azgın fenomen! Öldürüp gömdüğü şahsın çökertme telefonunu eşine ödül etti

Geçtiğimiz 31 Ocak’ta Antalya’nın Serik ilçesinde meydana mevrut olayda, çalışmak üzere Afyonkarahisar’dan Antalya’ya giden Şükrü Inanılır’den (64) tıpkı süre sonraları ailesi veri alamadı. Bunun üzerine familya üyeleri polise başvurarak arkalama istedi ve içtimai medyadan Emniyetli’i aramaya başladı.

ARACIYLA GELDİĞİ İLÇEDEN ÇIKIŞ YAPMADI

Kayıp ihbarı üzerine harekete sabık Antalya İl Güvenlik Müdürlüğü’ne kapalı ekipler şahsı çıkarmak için say başlattı. Yapılan incelemelerde Emniyetli’in en üst 03 VL 392 plakalı aracı ile Serik ilçesine giriş yaptığı ancak sonrasında yokuş yapmadığı belirleme edildi.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Soruşturmayı derinleştiren ekipler şahsın en son görüştüğü kişilerden olan faaliyet arkadaşı 34 yaşındaki Bekir D.’yi gözaltına aldı. Bekir D., sorgusunda Inanılır ile 14 Gücük Ay gecesi buluştuklarını ve alay malay alkol aldıklarını söyledi. Sonrasında aralarında ağız dalaşı çıktığını ve namına küfrettiği için yerden bulduğu sopa ile Emniyetli’in kafasına vurarak öldürdüğünü ardından, Isparta’da tıpkı araziye gömdüğünü itiraf etti.

ÖLDÜRDÜĞÜ KİŞİNİN ÇÖKERTME TELEFONUNU EŞİNE HEDİYE ETMİŞ

Bekir D.’nin, Emin’i öldürdükten sonradan ise şahsın çökertme telefonunu alarak eşine bağış ettiğini dahi ifadesinde dile getirdi. Bekir D.’nin ifadesi sonrası Isparta’nın Sütçüler ilçesinde kurnaz ekiplerince yapılan aramada, Güvenli’in cesedi boş arazide bulundu. Yapılan incelemelerin arkası sıra cenaze, Antalya Adli Tababet Kurumu morguna götürüldü.

7 ÇOCUK BABASIYDI

64 yaşında cinayete kurban revan Güvenli’in, 7 çocuğunun olduğu ve ayrıntılı yıllardır kamyon şoförlüğü yaptığı kaydedildi.

Share: