Başbuğ Kılınç, temizlik işleri personeliyle tıpkısı araya geldi

Adıyaman Belediyesi bünyesinde çalışan temizlik personelini ziyaret fail Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, özveriyle çalışan iş arkadaşlarına teşekkürname etti.

Daha Temiz bir Adıyaman için etkin Adıyaman Şehremini Süleyman Kılınç, katışıksızlık işleri müdürlüğü yetkililerini ve personelini ülfet ederek, çalışmaları üzerine vukuf aldı.

Belediye Komutan Yardımcıları Mübarek Ayaz, Ramazan Oruç, Mithat Töken ve Ebubekir Fırat ile Kovanlık İşleri Müdürü Mahmut Yıldırım’ın birlikte hazır bulunduğu ziyarette müdürlüğün çalışma programı karşı bilgiler kayran Başbuğ Kılınç, katışıksızlık personelinin üstelik sorun ve taleplerini dinleyerek gayretlerinden ötürü mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Ziyaret böylece gücük ayrımsız değerlendirmede da kâin Komutan Kılınç, elan akman benzeri Adıyaman için gayretle çalışmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Belediyemizin türlü birimlerinde etkin faaliyet arkadaşlarımızla rutin yerine benzeri araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün birlikte sililik işleri müdürlüğümüzde vazifeli arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Kıymetli kardeşlerimizin rağbet ve önerilerini dinledik. Gecesini gündüzüne katarak ilimiz üzere çalışan mecmu kardeşlerime teşekkür ederim. Rabbim kaymakamlık ve belalardan korusun” diyerek konuştu. – ADIYAMAN

Share: