Başbuğ Kırıcı, vatandaşın sorununa hal oldu

SELIM Öğür Düzce İl Başkanı Mustafa Biberli, karye ziyaretleri sırasında benzeri vatandaşın rastgele yağmurda evinin bahçesinin akarsu bastığını söylemesi konusunda ekipler harekete geçerek say yaptı.

Ateş, köy ziyaretlerinde gittiği Gürcüçiftik köyünde yağışlı havlarda akarsu baskınlarından ufuk kıygın olan vatandaşın talebiyle karşılaşmıştı. Yağmur yağdığında evinin bahçesine su bastığından şikayetçi olan Hatice Atay, Başkan Keskin’den kortej aldı. Çığlık’in girişimleriyle başlatılan düzentileme sonucu Hatice Atay’ın sorunu çözüme kavuştu.

Mağdur olan Hatice Atay, “Benim bir sözüme geldiniz. Burada ne gerekiyorsa yaptınız. Epey haddinden fazla iri rehavet çekiyordum. Çokça şükür ondan sonra bire bir külfet görmedim. İnşallah’da görmem. Hoşur ilgileniliyormuş. Haberiniz olunca buraya geldiniz. Ego haddinden fazla memnun kadım. Tanrı sizden razı olsun” dedi.

Başbuğ Ateş’de, “Geçtiğimiz ay gerçekleştirdiğimiz karye ziyaretlerinde uğradığımız Gürcüçiftlik Köyü’nde hemşehrilerimizle sohbet ederken karye sakinlerinden Hatice hanımın bire bir talebi olmuştu. Bugün çat başlık yaptığımız ziyarette o talebi adına getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadık. Biz, hep hemşehrilerimizin gönlünde düzlük almanın, yüzlerinde gülücük bırakmanın gayretindeyiz” ifadelerinde bulundu. – DÜZCE

Share: