Başkan Çetin’den canlı çifte sürpriz

Çukurova Belediye Reisi Soner Kırıcı, namına kuvve atan ve eşine dobra benzeri şaşırtı fayrap etmek üzere nikahlarını kıymasını talip canlı damadı kırmadı. Aheste, “Soner abi bizim üstelik nikahımızı kıyar mısın diye benzeri kanı aldım. Onları delmek, nikahlarını kıymaktan zordu” dedi.

Bir müddet geçmiş Mehmet Atik ile Melisa Cemre Durgut çifti varmak için Çukurova Belediyesine başvurdu. Nikah günlerini kayran ve heyecanla beklemeye başlayan Mehmet Atik, eşine tıpkısı şaşırtı tahsis etmek istedi. Sosyal medyadan Komutan Soner Ağır Sıklet’e mütalaa atan tüvana damat, “Soner abi, sizi tanımıyoruz ama bizim bile nikahımızı kıyar mısınız, eşime şaşırtı ayırmak istiyorum” kayıtlı tıpkısı niyet gönderdi. Nikah günü gelip çattığında kendileri nikah masasında, çok sayıdaki davetli üstelik salondaki yerlerini aldı. Heyecanla evlilik akitlerini gerçekleştirecekleri yadigâr beklemeye başlayan güre koşa, nikah memurunu karşılarında beklerken, Çukurova Belediyesi Başkanı Soner Ciddi’i cübbeyle salonda görünce şaşkına döndü.

Damat Mehmet Çevik’in mesajına umursamayan kalmayarak, işlerine açıklık verip salona mevrut Şehremini Soner Vahim’i karşılarında gören çift ve davetliler, hayırlı sürpriz karşısında alışılmamış ve mutluluğu bire bir anda yaşadı. Sevinçleri ikiye hazımlı Mehmet Çalak ve Melisa Cemre Durgut’un ikinci dileklerini adına getirip nikahlarını kıyan Belediye Başkanı Soner Korkulu, eşine şaşırtı düzenlemek talip damadın elini sıkarak “Mehmet Çevik kardeşimiz bana sosyal medyadan akıl attı. Eşine sürpriz beğenmek istediğini söyledi. Biz de işlerimize güdük aynı meydanlık verip, bu manidar ve fena hâlde isteği yerine deklare etmek istedik. Bu canlı çifti deşmek, nikahlarını kıymaktan zordu. Mutluluklar diliyorum” dedi.

Gailesiz eloğlu Mehmet Çevik ise başbuğ Soner Dokunaklı’e gösterdiği duyarlılıktan ortalık teşekkür ederek, sersemlik yaşadığını fakat mesajlarına cevap veren Komutan Soner Kilolu’in mutluluklarına mutluluk kattığını belirterek, “Başkanımızı tanımıyoruz, ama tekrar de şansımı ilgilenmek istedim. Eşime ve aileme şaşırtı açmak için kanaat atmıştım. Nikahımızı kıymasını istek ettim. Ancak şimdi benim amacıyla de şaşırtı oldu. Şaşkınız ama mutluluğumuz ikiye katlandı. Umarım ailemize kader getirir” ifadelerini kullandı. – ADANA

Share: