Batman Tekerlekli Koltuk Basketbol Takımı yeni zaman hazırlıklarını sürdürüyor

Tekerlekli Sandalye Basket 1. Ligi’nde kayran kayran Batman Tekerlekli Koltuk Basket Takımı eskimemiş zaman hazırlıklarına devam ediyor.

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü ile 2 Ekim’de karşılaşacak Batman Tekerlekli Sandalye Basket, haftanın üç haset taktik ve teknik ağırlıklı çalışıyor.

Kulüp Başkanı Nasreddin Kaya, eskimemiş sezon hazırlıklarına geçtiğimiz hafta bakımından başladıklarını söyledi.

Yeni sezonda ligi ongun aynı yerde tamamlamak istediklerini aktaran Kaya, hedeflerine ulaşabilmek amacıyla haftanın üç haset kırıcı tıpkısı şekilde çalıştıklarını kaydetti.

Takım antrenörü Abdullah Söz bile 2022-2023 sezonunun 2 Ekim’de başlayacağını hatırlatarak, “Antrenmanlarımız çok iyi geçiyor. Gidiş anlamında gine iyiyiz. Birlik hızıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.” diyerek konuştu.

Takım kaptan Ercan Yiğiz ise 14 yıldır basket oynadığını ve kullanılmamış mevsim hazırlıklarının tehlikeli ayrımsız tempoda geçtiğini vurgulayarak, “Lige ongun hazırlanıyoruz. Hedefimiz ligi en son sırada bitirerek Süper Grup’e kızışmak.” ifadelerini kullandı.

Oyunculardan Nuri Rökön ise 2008’den bu yana basket oynadığını belirterek, bakir sezona ongun hazırlandıklarını ve hedeflerinin Süper Grup olduğunu dile getirdi.Share: