Batman yerel haberi… Batman’da şahsi iş ve girişimcilik semineri düzenlendi

Batman’da zatî hisse senedi ve girişimcilik semineri düzenlendi

BATMAN – Batman Valiliği ve Batman Belediyesi organizasyonluğunda Ahmet Güneştekin Kültür ve Müzakere Merkezi Konuşma Salonunda Batmanlı gençlerle tıpkısı araya mevrut iş adamı ve edip Aydınlık Şakir Yılmaz, gençlere şahsi iş ve girişimcilik semineri verdi.

Öz hikayesini ve tecrübelerini gençlere anlatan Yılmaz’ın seminerine Batman Valisi ve Batman Belediye Komutan Vekili Ekrem Canalp eşi ile birlikte katıldı. Batman’da hararetli insanların eğitime çokça ihtiyaç duyduğunu belirten Yılmayan, İstanbul, Ankara, İzmir gibi nazik şehirlerde zihayat insanların eğitim bilimi konusunda şark bölgelerine göre henüz bahtlı olduklarını söyledi.

Yılmaz, “Bizlerin içten ita zamanı arkadaşlar. Zaman birlikte afiyetle buranın pırıl pırıl apaydınlık gençlerine, pırıl pırıl icra vekili insanlarına kişisel hisse senedi ve girişimcilik eğitimi seminerini vermekten balaban bahtiyarlık duydum. Seminer sonrası insanların gelip te teşekkürname etmesi, bir şeyleri ayırt etmesi benim üzere çok iri benzeri mutluluktu” dedi.

Seminer sonrası Vali Canalp, Yılmayan’a çiçek ve ihsan takdim etti. Yılmaz ise seminere katılanlara kitaplarını imzalayarak dürü etti.

Share: