Bergüzar kabul etmek amacıyla sahneye çıkan Aleyna Tilki’nin çak çorapları ilgi çekti

Canlı yaşta söylediği şarkılarla popüler olan Aleyna Tilki, NR1 Videoteyp Enstrüman Ödülleri’nde dürü aldı. Aleyna Tilki’ye ödülünü ise dirayetli sanatkâr Orhan Gencebay verdi.

ALEYNA TİLKİ: BENİM İÇİN ONURDUR

Ödül töreninde Aleyna Tilki ve Orhan Gencebay’ın sahnedeki anlarını paylaşan gazeteci Ertuğrul Özkök, “İşte budur, Orhan ağabey ve Aleyna benzeri sahnede. Ödülü düzlük konserleri yasaklanan Aleyna Tilki. Veren Orhan Gencebay. Bazıları onu kuvvet sanatçısı diyerek eleştiriyor. Ümera o Orhan Gencebay. Bu saz aleminin ağabeyliği yeryüzü adalet etmiş sanatçılarından. Aleyna ödülü onun elinden aldığı amacıyla ‘Benim üzere onurdur’ dedi. Orhan Gencebay’ Bu ödülü sana verdiğim üzere sevindim’ dedi. Daha nasıl tıpkı bindi tamam ki. İşte budur” ifadelerini kullandı.

YIRTIK ÇORAPLARI DİKKAT ÇEKTİ

Konserlerinin yanında toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımlarla ve kıyafetleriyle sıkça gündeme gelen Aleyna Tilki, hediye töreninde üstelik birlik dikkatleri konusunda çekti. Siyahlara bürünen Tilki, mini eteğinin altına yarık görünümlü kavara çorap giydi. Dinç şarkıcının çoraplarını görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

PAYLAŞIMINDAN DOLAYI KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Gündeme dayalı yaptığı paylaşımlarla arada bir adından söz ettiren Tilki, Twitter hesabından “LGBTİ+ karşıtı yürüyüş hangi evet? Toplumda yarattığınız ayrımcılığın benzeri karması bulunmayan mu zannediyorsunuz. His ve seksüel dünyalarımızın protesto edilmesi doğaya uymaz! Zihniyetler çokça azgın…” dedi. Bu paylaşımıyla gelişmemiş sürede gündem olan şarkıcının 24 Eylül’bile Çorum’un Osmancık ilçesinde düzenlenmesi planlanan konseri fek edildi.Aleyna Tilki’nin adına ise Kıraç hayal aldı.Share: