Binada coşkunluk imdi, Komutan Beyoğlu ocak sakinlerini bekâr bırakmadı

Diyarbakır’ın gestalt Bağlar ilçesinde tıpkı apartmanda sâdır cuşiş çevrede paniğe neden oldu. Mahalledeki ev ziyaretleri sırasında olayla karşılaşan Bağlar Şehremini Hüseyin Beyoğlu, söndürme faaliyetlerinde kâin itfaiye aracı ekipleri ve olaydan etkilenen binanın sakinleriyle görüştü.

Bağlar 5 April Mahallesi’nde meydana gelen cuşiş, yakınlarda utanmak mahmul anların yaşanmasına bozukluk oldu. 703. Sokak’ta kâin Mervan Apartmanı’nın girişinde yaşandı. Mahallede vatandaşlarla bire bir araya mevrut Başkan Hüseyin Beyoğlu, görüngü yerine gelerek Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin yürüttüğü söndürme çalışmalarını yerinde izleme etti.

Sevindirici olan tarafın olayda cana engel gelmemesi olduğunu belirten Başbuğ Hüseyin Beyoğlu, “Öncelikle hep vatandaşlarımıza önceki olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kimsenin engel görmemiş olması muştulu olan taraf. İtfaiye ekipleri bir zamanlar müdahale etti. Biz da tezelden buraya geldik. Çok şükür gelişmemiş zamanda söndürüldü. Benzeri daha hakeza olayların yaşanmaması için birlik vatandaşlarımızı titiz ve ölçülü olmaya çağırma ediyoruz” dedi. – DİYARBAKIR

Share: