Bingöl bilgelik… DOĞRU Fırka Cahillik Kolları’ndan ‘İmza Benzeri Genç’ kampanyası

YANLIŞSIZ Öğür Cahillik Kolları Başkanlığı’nca ‘İmza Aynı Genç’ kampanyası başlatılarak, dijital ortamda ulaşılacak gençlerin partiye üyeliğinin kolaylaştırılmasının hedeflendiği belirtildi.

AK Fırka Toyluk Kolları Başkanlığı, ‘İmza Bir Genç’ kampanyasını başlatarak, partiye organ almak isteyen 18 ile 30 yaş arasındaki gençlerin ya üstelik parti üyeliği olup arkadaşını partiye nida ederek örgen ayırmak talip gençlerin, web sitesi üzerinden müracaat yapabileceği âlem oluşturdu. Web sitesindeki formu dolduran çoluk çocuk, bulundukları iklim ve ilçelerde DOĞRU Öğür’li yetkililerce önce telefonla aranıyor peşi sıra dahi ocak yahut iş yerlerinde ülfet ediliyor. Bu sırada yıvışık imzası alınan gencin partiye üyelik işlemleri tamamlanıyor.

DÜRÜST Parti Bilgisizlik Kolları Başkanı Eyyüp Kıymetiharbiye İnan, Cumhurbaşkanı ve SELIM Fırka Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bire Bir partinin gücünü unsur sayısı yansıtır” sözünü kendilerine belgi edindiklerini belirterek, “Bunun gereği olarak dahi canlı örgen sayımızı çoğaltmak ve çıktı taze arkadaşımızla diyaloğa döndürmek amacıyla çabaladık. ‘İmza Bir Genç’ kampanyası ile birlikte dijitalde gailesiz arkadaşlarımızın üyeliklerini kolaylaştırıyor, onları YANLIŞSIZ Tümen Bilgisizlik Kolları ailesinin tıpkı parçası yapmayı hedefliyoruz” dedi.

YANLIŞSIZ Öğür Bilgisizlik Kolları’nın 1 milyonun üzerindeki üyeyle Türkiye’nin yeryüzü iri ve sunu tüvana cahillik hareketi olduğunun altını çizen İnan, “2023 seçimlerinde ilk defa oy kullanacak 6 milyon 48 bin tendürüst arkadaşımızın seçme biriyle tıpkı angajman etme çalışmalarımız sürüyor. ‘İmza Aynı Genç’ kampanyası ile yıpranmamış oy kullanacak tendürüst arkadaşlarımızla olan bağımızı dahi güçlendirmeyi hedefliyoruz. Cumhur Reisi’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonunu, partimizin politikalarını ve deneyimsizlik kollarımızın çalışmalarını henüz yakından görebilmek için zihayat arkadaşlarımızı ‘İmza Bir Genç’ kampanyasına katılmaya çağırma ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Share: