Bodrum’da rap gecesi, turistler atak etti

Türk rapçi ve güfteci Heijan, köken ismiyle Doğan Tarda ile Muti yani Derviş Doğan Bodrum’birlikte hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Aynı gece Bodrum’bile manzara alan Fransız rapçi Gradur performansıyla balaban beğeni topladı.

Bodrum’de yaz sezonu hareketliliği bitmeme ediyor. Esbak gece rapçi Heijan ve Itaatli, Gümbet Barlar Sokağı’nda tayf aldı. İkiliyi tutulmak amacıyla binlerce kişi izdiham oluşturdu. Pasha’da fon alan Heijan ve Itaatli için, binlerce hayranı saatler önceleri mekanı doldurdu.

Yaklaşık 2 saat tayf düzlük artist, hayranlarına unutulmaz tıpkı geceleyin yaşattı. Yüzü Sıcak parçalarını seslendiren ikiliye hayranları da eşlik etti. Eslek ve Heijan, Uzi ya dahi temel adıyla Utku Evren Yalçınkaya ile gelişigüzel ayrımsız şarkıda ikili yaptı. Mavera yandan, kentin uluslararası cümbüş mekanlarından X Bar’üstelik Wanani Gradi Mariadi, tayf adı Gradur olan Fransız rapçi hayalet aldı. Binlerce yabancı turistin izlediği konserde Gradur, hayranlarına unutulmaz bir şeb yaşattı. – MUĞLA

Share: