Bu lacerem görüngü! Anne ve babasının öldüğü kazaya göreve mevrut personel yara haber sonrası gözyaşlarına boğuldu

Şanlıurfa- Mardin yolunun 5’inci kilometresinde Mahmut E., kullandığı ahali otobüsüyle durakta palyatif indirip, yola sorti ayırmak istedi. Göz doktoruna taharri olmaya revan Ahmet Erten yönetimindeki makine ise bu tam otobüse arkadan çarptı.

HURDAYA DÖNDÜ

Çarpmanın etkisiyle makine, dolay kısmı ezilerek hurdaya döndü. Kazayı görenlerin ihbarıyla bölgeye afiyet ve uray ekipleri ile güvenlik güçleri irsal edildi. Araçta sıkışan Ahmet ve Gönül Borcu Erten çifti, gösterişli yanık çıkarılarak ambulansla Harran Üniversitesi Eğitim Bilimi ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Evgin serviste tedaviye alınan koşa, doktorların tam müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

OĞULLARI YIKILDI

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki kere müzaheret ekibinden, çiftin oğulları Mehmet Hafız Ertem’in de ihbarla kaza yerine geldiği, anne ve babasını dokunaklı yaralı görünce nazik tartı yaşadığı, ambulansı izlem ederek hastaneye geçip, üzücü haberle gözyaşlarına boğulduğu öğrenildi. Mehmet Hafız Ertem’i arkadaşları aracılığıyla teskin etmeye çalışırken, kazayla ilişik anket başlatıldı.Share: