Buharkent’e benzeri proje henüz

Aydın’ın Buharkent ilçesinde vatandaşların kânunuevvel geçirebileceği, içerisinde katıksız yaşam alanlarının bulunacağı parkta çalışmalar layenkati bitmeme ediyor.

Kent Müzesi, Organize Uran Bölgesi kadar bir nice önemli projeyi hayata nâkil Buharkent Belediyesi, projelerine aynı yenisini henüz ekledi. İlçe genelinde vatandaşların ayakyolu geçirebileceği içerisinde tabii yaşam alanlarının bulunacağı parkta çalışmalar mütemadi bitmeme ediyor. Galibiyet Mahallesi’nde 4 dönümlük düzlük konusunda kurulacak olan otopark içerisinde ise kafeterya, kamelyalar, yavru alanı, yeşil kayran, fitness alanı ve üslup alanı düz alacak.

Konu ile ilişkin açıklama eden Buharkent Şehremini Mehmet Erol; “Esasen evire çevire bir proje ile karşınızdayız. Zafer mahallesi endüstri sitesi yanında kâin 4 dönüm kayran üzerine kurulacak olan parkımızın yapım çalışmaları devam etmekte olup, andıran zamanda siz değerli halkımızın hizmetine sunacağız. Parkımızda kafeterya, kamelyalar, bala alanı, yeşil kayran, fitness alanı, üslup yolu bulunacak” dedi. – AYDIN

Share: