Büyükşehirde Balkan Şampiyonluğu sevinci

Karadağ’dahi yapılan Gençler Balkan Judo Şampiyonası’nda Büyükşehir Belediyesporlu sportmen Fesleğen Oğuz, Tahkiye rakibini yenerek zer madalyanın sahibi oldu. Balkan Şampiyonu olan Oğuz, topluluk müsabakalarında yenilgisiz namına turnuvayı tamamladı.

Karadağ’birlikte düzenlenen Gençler Balkan Judo Şampiyonası’nda kamer yıldızlı minval giyen Denizli Büyükşehir Belediyesporlu judoka Reyhan Oğuz turnuvaya damgasını vurdu. Denizli Büyükşehir Belediyesporlu Reyhan Oğuz, 57 kg kategorisinde ilk turda Makedonyalı rakibini, çeyrek finalde Yunan rakibini, yarı finalde Arnavut rakibini ve finalde ise Hikâyeleme rakibi Soare Alexia’yı mağlup ederek değerli madalyanın sahibi oldu. Ayrıca Reyhan Oğuz ferdi müsabakaların beraberinde Mix Mızıka Müsabakalarında de turnuvayı milli formayla yenilgisiz olarak tamamladı. Denizli ve Türkiye’yi başarıyla baziçe eden Oğuz, Mix Takımlar Balkan Şampiyonu olmanın sevincini doyasıya yaşadı.

Komutan Zolan’dan kutlama

Denizli Büyükşehir Belediyesporlu Reyhan Oğuz’un Balkan Şampiyonluğu ile antrenörlerini tebrik fail Komutan Osman Zolan, “Karadağ’birlikte yapılan Gençler Balkan Judo Şampiyonası’nda Büyükşehir Belediyespor sporcumuz Fesleğen Oğuz Balkan Şampiyonu kendisine ay belirtik bayrağımızı zirveye taşıdı. Kendisini ve antrenörlerimizi özden kutluyorum” ifadelerini kullandı. – DENİZLİ

Share: