Çağla Şıkel-Emre Altuğ Karşı Bomba İddia!

Ünlü nüsha Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ, 2015 yılında 7 yıllık evliliklerini tenkit kararı vermişti. Çocukları amacıyla tıpkısı araya gelmeye bitmeme fail çiftten Emre Altuğ haziran ayında Armağan Çağlayan’ın sunumuyla YouTube’üstelik yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına misafir oldu ve sakat eşiyle aralarındaki iletişimden alay etti.

“EGOMUZU BİR KENARA BIRAKTIK”

Sakat eşiyle ferah anlaştıklarını anlatım fail Altuğ, “Tığ eş değiliz. Bir çocukların annesi babayız, anca benzemek lazım. Egomuzu benzeri kenara bıraktık” dedi.

ŞAŞIRTAN ANLAŞMA

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine bakarak, Çağla Şıkel ve eski eşi Emre Altuğ’un boşanmanın sonrasında çocuklarının magazinsel durumlardan etkilenmemesi hesabına yıpranmamış aşklarıyla fon susmak amacıyla anlaştıkları öğrenildi.

ŞAYET AŞK FOTOĞRAFI ÇIKARSA…

Boşanmanın sonrasında bugüne kadar sevgilileriyle gurur vermeyen çiftin, yaptığı anlaşmada temas iki taraftan birinin basında amor fotoğraflarının çıkması durumunda yüklü miktarda ödence ödeyeceği konuşuluyor.

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şıkel kimdir, nereli, birçok yaşında; Çağla Şıkel, 2 Karı 1979 tarihinde İstanbul’üstelik dünyaya gelmiştir. Türk manken, aktör ve sunucudur.

Annesi Gök Şıkel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir. Çağla Şıkel, İlkokula İstanbul’üstelik 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. İlkokulu bitirdikten sonraları yılları beyninde Mimar Sinan Üniversitesi Heybet Konservatuarı’nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları ortada Mimar Sinan Üniversitesi Fehamet Konservatuarı’nda Lise öğrenimini bitirip, ardından 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Fehamet Konservatuarı’nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Çağla Şikel 1996 yılında “Odessia” adlı Sinema filminde oynamıştır. 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olduktan bilahare katıldığı Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 görk yarışması ile Acun dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe’s Queen Of Beauty) ödülünü almıştır.

1997 – 2003 tarihleri arasında Fransa, MEMLUK, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelere çıkmıştır.2004 yılında Cennet Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde nümayiş almıştır.

ÇAĞLA ŞIKEL’İN HUSUSI HAYATI

Çağla Şıkel, şarkıcı Emre Altuğ ile 10 Ağustos 2008 tarihinde cümbüş mekanı Sortie’de evlendi. 31 Teşrinievvel 2009’de önce oğulları Hüseyin Şimal Altuğ, 2 Mart 2012’de ise ikinci oğulları Feza Tuncer Altuğ dünyaya geldi. Şıkel ile Altuğ, 2015 yılında anlaşmalı namına boşandı.

EMRE ALTUĞ KİMDİR?

14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Emre Altuğ’un çocukluğu Levent ve Akatlar’birlikte geçti. İlkokulu Âşık Behçet Eksiksizlik Çağlar İlköğretim Okulu’nda bitiren Altuğ, liseyi ise Şişli Neşvünema Lisesi’nde tamamladı.

Ortaokuldan yıllarından itibaren parçalanmamış ilgisi gitar, koro ve tiyatroya yönelen Emre Altuğ, liseden çıkışlı olduktan sonradan İstanbul Kerem Konservatuarı Oyun bölümüne girdi.

90’lı yıllarda, dönemin adlı sanatçıları olan Nilüfer, Sezen Aksu, Uzun Yüksel ve Sertab Erener kadar isimlerle vokalistlik yapmaya başlayan Emre Altuğ, vokallik yaptığı sırada tiyatrodan dahi ırak kalmadı ve o çevrim 3 mevsim boyunca Haldun Dormen Tiyatrosu’nda değişik oyunlarda sahneye çıktı.

2000 yılı piyes sezonunda Haldun Dormen tarafından sahnelenen, esas rollerinde Selçuk Yöntem, Perihan Cidal, Nilgün Belgün ve Bülent Kayabaş’ın yer aldığı geniş aynı kadroya topluluk olan “Aynı Kış Öyküsü” müzikalinde oynadı.

1998’de Topkapı Müzik’le geçmiş albümünü beğenmek için anlaşan Emre Altuğ’un 2 sene süren çalışmaları böylecene “İbret-i Hilal” albümünü piyasaya sürdü. “İbret-i Hilal”in 1999 yılındaki başarısıyla beraber, 100’den çok dinleti veren Altuğ, Şırnak, Silopi’de verdiği konserle burada geçmiş konser veren sanatkâr unvanını kazandı.

İlk albümünün arkası sıra Gönül Volkan ve Mustafa Uğurlu’nun oynadığı “Asansör” filminde düz Emre Altuğı, bir zamanda “Asansör” film müzikleri albümünde bayram, müzik ve yorumu kendine ilgili olan şarkılarla yer aldı. Sonra eski Türk filmlerinin yeniden çekilmesi projesinde racon kayran artist, “Halk Çocuğu” ve “Ağaçlar Ayakta Ölür” kabil filmlerde cila aldı.

Emre Altuğ, 2001 yılında Zonguldak’ta yaptı ve askerliğinin arkası sıra Antrakt 2002 yılında vizyona giren “Olağan Mal” adlı sinema filminde başrolü Şebnem Dönmez ve Mustafa Iyi ile paylaştı.

Emre Altuğ en son yeniden çekilen Afsunlu Annem dizisinde Sadık karakteri ile azrail karşısına geçmişti.

EMRE ALTUĞ EVLİ Mİ?

21 Şubat 2003 tarihinde “Isıdam” adlı ikinci albümünü, 2004 yılında birlikte “Munsap Dudağa” ünlü üçüncü albümünü çıkaran Emre Altuğ, 9 Ağustos 2008 tarihinde model Çağla Şikel ile evlendi. Çiftin, 2009 yılında Hüseyin Kuzey ve 2012 yılında Gök Tuncer adında iki erkek çocuk çocuğu dünyaya geldi. Emre Altuğ ve Çağla Şıkel çifti 2015 yılında boşandı.

Share: