Casper, Excalibur 23.8 inç monitörünü satışa çıkardı

Casper, 200Hz restorasyon hızı, 1ms reaksiyon süresi ve mukavves ekrana ehil bakir Excalibur 23.8 inç monitörünü satışa çıkardı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Casper, güncel teknolojileri üretken tasarımlarla buluşturduğu ürünlerini tüketicilerine sunmaya bitmeme ediyor.

Oyun tutkunları ve performans arayışında olan profesyonelleri bahtiyar etmeyi ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen Casper, 200Hz restorasyon hızı, 1ms reaksiyon süresi ve eğri ekrana erbap yeni Excalibur 23.8″ monitörünü satışa çıkardı.

Daha zengin elvan, açık detaylar ve aceleci performansı monitörlerde kazanmak talip birçok kullanıcının çağrısına tasarladığı monitörlerle karşılık veren Casper Excalibur, kullanılmamış 23.8 inç mukavves gaming monitörü ile tüketicilerine seslenme ediyor.

Hem oyunlar hem dahi hevesli kullanımlar için faik performans sağlayıcı Excalibur 23.8″ göstergeç, artağan çalışmayı ve keyifli baziçe oynamayı benzeri külliyet içerisinde sunabiliyor. Etken renklerin kemiksiz halini sunan, kullanıcıya oyunun içerisinde olma hissini yansıtan Excalibur 23.8″ televizyon, AMD FreeSync, NVDIA G-sync, Low Blue Light, Over Drive ve Flicker Free kadar arz dolgunca deneyimi genişlik konforlu şekilde sunabilmek hesabına bilcümle ekran teknolojilerini dahi bünyesinde barındırıyor.

Derinlikli ve realist görseller

Excalibur’un üstün teknoloji ve şık tasarımına erbap bu eskimemiş monitörünün oyuncuları ve profesyonelleri cezbedecek birbirinden yüksek özellikleri bulunuyor. Monitörün özellikleri şöyle:

“Gözlerden sabah yeli kayran eğri görüntülük tasarımı. Yıpranmamış televizyon, 1500R eğmeç değerine topluluk ve elan açık görüntülemeyi etraflı kullanımlarda konforlu aynı şekilde sunabiliyor. 200Hz görüntülük yenileme hızı ve 1ms görüntülük yenileme süresi yardımıyla ekrandaki görüntüler haddinden fazla daha pürüzsüz ve kemiksiz görünürken monitör kullanımında azami hızı veriyor. Esas ekran deneyimi. 1920 x 1080P çözünürlüğe sahip 23.8” Full HD Excalibur monitörler ehil olduğu VA açık oturum teknolojisi ile genişlik gerçekçi renkleri sunmayı hedefliyor.

Çerçevesiz ekranda enerjik renklerin kemiksiz halleri. Kavisli yapıda olmasıyla bu arada 178*178 degaje, eksiksiz ayrımsız görüntüleme açısı vadeden Excalibur 23.8″ monitör, 3 taraftan çerçevesiz ekran görünümüne sahip. 300 NIT parlaklık ve 3000: 1 aykırı oranıyla birlikte beraber doygun ve akilane rengi genişlik bereketli kalitede sunabiliyor.

Derinlikli ve gerçekçi görseller. Binlerce mahiyet tonu arasından gerçeğe sunma yakınını sunarak ekrandaki görüntüye derinlik ve bu sayede kaynak katan HDR efekti ile arz liyakatli nitelik deneyimi yaşanıyor. Gündeş hatlara topluluk. Dal kap dizaynındaki Excalibur mavisi ve çizgisel dizayn, ayrımlı ve hususi görmek isteyenler amacıyla tasarlanırken ağırbaşlılık çerçeveli, ağırlık üzeri ve ekranlara kıyasla modern dokunuşlarla çerçevesiz ve etraflı yapıda bulunuyor.”

Excalibur’un yeni monitörü, bilgisayar görüntülük kartı ve ekranının birbiriyle daim koordineli çalışmasını sağlayıcı AMD Free-Sync ve NVIDIA G-Sync teknolojisine, ekran de oluşan titreşimleri engelleyen Flicker-Free teknolojisine erbap. Göz sağlığı için bağan mavi ışık. Hücre detaylı vadede kötülük veren gökçe ışınların filtrelenmesini sağlayan “Low Blue Light” teknolojisi ile şeb boyunca ekran üstünde mufassal süreler çalışıyor ya birlikte baziçe oynanıyor ve ayn yorgunluğu çokça elan bir iki oluyor.

Gölgesiz ekranlar ve nitelikli bağlantılar. Piksel geçişlerindeki asimetrik hızlardan muhit oluşan gölgelenme sorununu Over Drive teknolojisi ile ortadan kaldıran Excalibur 23.8″ FHD monitörler, aynı monitörün topluluk olması gereken yeryüzü kebir bağlantılardan olan HDMI ve Display portu (DP) ile kaliteli bağlantılar gerçekleştiriyor. Vesa ahenktar. Vesa uyumu kâin bu modelde çakılı stand ile kullanımın yanı sıra duvara monteli şekilde da kullanma olabiliyor.

Share: