CHP Iğdır İl Başkanlığı’na Baysal Ünsallar Atandı

BAŞKUMANDAN ÜNSAL

Yardım Artantaşın istifasıyla boşalan CHP Iğdır İl Başkanlığı’na, CHP Umumi Merkezi aracılığıyla Baysal Ünsallar atandı. Ünsallar, “Hedefimiz, 2023 yılında yapılacak olan seçimde yer iyi sonucu almak üzere çalışmaktır. Bana bu görevi layık görenleri utangaç etmeyeceğim” dedi.

CHP Genel Merkezi, iki hafta vekaleten hesaplı CHP Iğdır İl Başkanlığı’na, partinin türlü kademelerinde görev fail ve halen mülk yönetiminde mevcut Baysal Ünsallar getirildi.

“HEDEFİMİZ, 2023 YILINDA YAPILACAK OLAN SEÇİMDE EN İYİ SONUCU AHZETMEK İÇİN ÇALIŞMAKTIR”

Baysal Ünsallar’ın, seçimlere beş altı tıpkı süre kalması sebebiyle iklim başkanlığı görevini seçimlere kadar yürüteceği ve seçimlerden sonradan kongre yapılacağı bildirildi. Baysal Ünsallar, yaptığı kayıtlı açıklamada, “Umumi Başkan’ımızın takdiri ile yer başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Yıllardır partimizin bilgisizlik kollarından başlayarak seçkin kademesinde görev yaptım. Partimin işleyişini, Iğdır’ın siyasal atmosferini, iktidara revan CHP’nin misyonunu biliyorum. Teşkilatımızda işyar olan arkadaşlarımızla alay malay şehrimize bildirme gür hizmeti verebilmek için muttasıl demeden çalışacak ve iktidara revan partimizin hizmetinde olacağız. Hedefimiz, 2023 yılında yapılacak olan seçimde yer mebzul sonucu kabul etmek için çalışmaktır. Bana bu görevi müstahak görenleri utangaç etmeyeceğim” dedi.

Share: