Dinç kızlar bu sezon DeFacto Coool ile tarzını ortaya koyuyor

DeFacto, grafik baskıların, birbirinden ayrımlı mahiyet tonlarının ve desenlerin hakim olduğu DeFacto Coool tasarımlarında bağ bozumu modasının tüvana ve afili halini yaşatıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya bakarak, global moda markası DeFacto hususi adına hazırladığı eskimemiş tasarımlarıyla gençlerin özlük stillerini ortaya koyacakları birbirinden hususi parçalar sunuyor.

DeFacto Coool’da pembenin masumluğu ile siyahın şıklığı tıpkı araya gelirken, çalgı dünyasının diyanet isimlerinin meydan aldığı sweatshirtler dikkati çekiyor.

DeFacto’nun tüvana kızlar üzere hazırladığı bu koleksiyonda bu sezonun kilit parçası kargo pantolonlar ve tafsilatlı kollu crop bodyler öne çıkan parçalar oluyor.

Pencere detaylı triko elbiselerin ve leopar desenli eteklerin kap görünümlü ceketler ile tamamlandığı koleksiyonda mevsim trendlerine göz kırpan tasarımlar büyüklüğünde herhangi bir dönemin parçaları olan triko kazaklar, basic eşofman altları ve gömlekler birlikte saha alıyor.

DeFacto Coool ürünlerine www.defacto.com adresinden, DeFacto duraksız uygulamasından ve kül DeFacto mağazalarından ulaşılabiliyor.

Share: