DÜRÜST Fırka Muğla Mebus Gökcan, Seydikemer’de muhtarların taleplerini dinledi

AK Tümen Muğla Mebus Yelda Erol Gökcan, Seydikemer ilçesinde mahalle muhtarlarıyla tıpkısı araya geldi.

Belediyeye ilgilendiren tesisteki toplantıda mütekellim Gökcan, bakir aynı kaza olmasına karşın Seydikemer’in birçok ilçenin önüne geçtiğini söyledi.

İlçe için belediye başkanının sakır sakır çalıştığını dile getiren Gökcan, “O yüzden çok şanslısınız. Hastanesinden hükümet konağına, Millet Bahçesi’nden OSB’sine, ümran planlarına büyüklüğünde vatandaşımızın istediği kamu projeleri ve ferdî konularıyla ait değme makule konuda belediye başkanım muttasıl çalışıyor. Bizlerde milletvekilleri olarak Ankara’da başkanımızın, sizlerin taleplerinin takipçisi oluyoruz.” dedi.

AK Öğür Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ise Muğla’da rastgele iki vekilin üstelik Seydikemer için haddinden fazla çalıştığını tabir etti.

Milletvekillerinin Seydikemer’in ihtiyacı olan projeleri hayata geçirmek için Ankara’da ilgili bakanlıklarla görüşmelerini sürdürdüğünü tamlayan Sim, “Şehremaneti Başkanımız Sayın Yakup Otgöz, seçme bir zamanlar verdiği sözleri yerine lütfetmek üzere muttasıl çalışıyor. Seydikemer’imizde çalışmaları bitmeme eden Seydikemer Fehamet Hastanesi inşallah genişlik gelişmemiş zamanda vatandaşlarımızın hizmetine açılacak. Seydikemer Şehremaneti Başkanımız Yakup Otgöz’e aynı defa elan teşekkür ediyorum.” diyerek konuştu.

Seydikemer Belediye Başkanı Otgöz ile Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven’in konuşmalarının peşi sıra, Gökcan muhtarların taleplerini dinledi.

Share: