DÜRÜST Tümen Kadro Başkanvekili Ünal, Kahramanmaraş’ta havuz açılışında konuştu Açıklaması

DOĞRU Fırka Ekip Başkanvekili Uz Ünal, “20 sene oldu, tığ ikinci 20 seneye hazırlanıyoruz, niye? Çünkü bu görevi ben almıyorum, bu görevi millet veriyor.” dedi.

Ünal, Kahramanmaraş ziyaretleri kapsamında Onikişubat Belediyesi Nısıf Olimpik Yüzme Havuzu açım töreninde yaptığı konuşmada, tıpkı millete, ayrımsız bayrağa, benzeri devlete, aynı vatana sadakatle sınırlanmış olan cümle ile cömert olduklarını belirtti.

Devletin polisine “gaddar” diyerek bağıran amma terör örgütü PKK’ya acımasız diyemeyenlerin kusura bakmaması gerektiğini vurgulayan Ünal, “Onlarla sonuna kadar kutuplaşmaya bitmeme edeceğiz kardeşlerim. ‘Devlet katildir. Hem bile sıra katildir’ diyenlerle sonuna kadar kutuplaşmaya bitmeme edeceğiz. Yasa tanımayan, hususiyet tanımayan bu ülkenin bürokratını itaatsizliğe çağıran, ‘borçlarınızı ödemeyin’ diyen ve adeta yasalara alın ayazlık çağrısı bulunanlarla dahi sonuna kadar kutuplaşacağız.” diyerek konuştu.

Ünal, DOĞRU Parti’nin en iri derdinin Türkiye olduğuna belen ederek, ulus bitirme verdiği sürece görevlerini yürütme etmeye devam edeceklerini söyledi.

AK Tümen iktidarları döneminde akıbet 20 yıldır ülkeye aheste hizmetler yapıldığının altını çizen Ünal, “Budun bize bu görevi vermiş bu millet bu görevi verdiği sürece tığ bu işi yapacağız. 20 yıl oldu, biz ikinci 20 seneye hazırlanıyoruz, münasebet? Zira bu görevi ben almıyorum, bu görevi kavim veriyor. Bu ulus bana ne kadar görev verirse ben bu milletin hizmetkarı olduğum amacıyla akıbet nefesime kadar tabii kim bu muazzez millete hizmetkar olacağım. O yüzden bunlar iktidar miktidar beklemesinler, bu kavim bunları bu kafayla nüfuz etmez.” ifadelerini kullandı.

Açılışa Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Ateşli, YANLIŞSIZ Tümen milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Reisi Hayrettin Güngör, YANLIŞSIZ Öğür İl Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve vatandaşlar katıldı.Share: