Edirne fen | Edirne’de 1 bahtlı Sayısal Loto’dan 836 bin TL kazandı

EDİRNE’üstelik 5 milyon TL ekstra ikramiyeli ‘Çılgın Dijital Loto’ oynayan 1 talihli, 7 rakamdan 5’ini akıllıca bile bile 836 bin 176,90 TL kazandı.

‘Çılgın Dijital Loto’nun 8 Ilk Teşrin çekilişinde 5 milyon TL’lik ekstra balaban ikramiyenin rakamları 14, 16, 30, 52, 63, 72, 28 ve 40 olarak belirlendi. Edirne’nin yanında Eskişehir, Tekirdağ, Bursa ile İstanbul’un Bakırköy, Kadıköy ve Kağıthane ilçelerindeki hep 7 emanet ise oynadıkları ilk 5 rakamla iri ikramiyeyi paylaştı. Edirne’da iri ikramiyenin derkenar ettiği bayi Serhad Ceylan, “Dün akşam ezanı bizim ilişkin olduğumuz şirketten bir mesaj geldi. Yapılan incelemede, cumartesi günkü çekilişin Türkiye’birlikte 7 çıngı bayiye çıkıntı ettiği ortaya artık. Tıpkı tanesinin birlikte bizim bayimiz olduğunu gördük. Edirne’ye alımlı çalımlı iyi olsun. Tığ bundan geçmiş yıllarda dahi birçok ikramiye verdik. Bu birlikte pir oldu. Talihli üzere de gayet işine yarayacağını düşündüğümüz gür bir mal. İnşallah ayrımsız dahaki sefere daha büyük rakamları Edirne’ye kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

TALİHLİ BİLİNMİYOREdirne’deki talihlinin kim olduğunu bilmediğini belirten Ahu, “Şu anda temas madde bulunmayan. Bu işlerde bittabi kim talihliler ilk geçmiş kendilerini az buçuk saklar, hangi yapacaklarını bilmezler. Alışılagelen karşılıyoruz. Koruyucu olacağımız gelişigüzel şey varsa tahsilat üstüne yönlendirmelerimizi yaparız filhakika. Kendisi İstanbul’a gidecek, parasını öğrenim edecek” dedi.Talihlinin Bulgaristan’dan mevrut turistlerden biri olabileceği iddialarına birlikte cevap veren Ceylan, “Sanmıyorum. Edirne’üstelik haddinden fazla çok Bulgaristan’dan gelenler var. Genelde ‘Kazı Kazan’ tarzı oyunlara istek gösteriyorlar ama belli dahi olmaz tabiatıyla ki” dedi.

Share: