Edirne’de Sayısal Loto talihlisi 836 bin TL kazandı! Elan ortaya çıkmayan kişinin Bulgar gezgin olabileceği düşünülüyor

‘Çılgın Sayısal Loto’nun 8 Ilk Teşrin çekilişinde 5 milyon TL’lik ekstra büyük ikramiyenin rakamları 14, 16, 30, 52, 63, 72, 28 ve 40 yerine belirlendi. Edirne’nin birlikte Eskişehir, Tekirdağ, Bursa ile İstanbul’un Bakırköy, Kadıköy ve Kağıthane ilçelerindeki hep 7 dirilik ise oynadıkları önce 5 rakamla büyük ikramiyeyi paylaştı.

“İYİ BİR DÜNYALIK”

Edirne’dahi iri ikramiyenin huruç ettiği bayi Serhad Ceylan, “Evvel akşam bizim merbut olduğumuz şirketten aynı ide geldi. Yapılan incelemede, cumartesi günkü çekilişin Türkiye’üstelik 7 devam bayiye çıkıntı ettiği ortaya çıktı. Ayrımsız tanesinin üstelik bizim bayimiz olduğunu gördük. Edirne’ye kalburüstü iyi olsun. Biz bundan önceki yıllarda dahi bir nice ikramiye verdik. Bu bile domuzuna oldu. Talihli için bile gayet işine yarayacağını düşündüğümüz iyi benzeri servet. İnşallah aynı dahaki sefere daha nazik rakamları Edirne’ye kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

TALİHLİ BİLİNMİYOR

Edirne’deki talihlinin ki olduğunu bilmediğini söyleyen Ceylan, “Şu anda değme husus namevcut. Bu işlerde bittabi ki talihliler önceki evvel kendilerini biraz saklar, ne yapacaklarını bilmezler. Normal karşılıyoruz. Koruyucu olacağımız her husus varsa tahsilat konusunda yönlendirmelerimizi yaparız elhak. Kendisi İstanbul’a gidecek, parasını tahsil edecek” dedi.

TALİHLİ BULGAR TURİST Mİ?

Talihlinin Bulgaristan’dan gelen turistlerden biri olabileceği iddialarına üstelik yanıt veren Ceylan, “Sanmıyorum. Edirne’dahi haddinden fazla aşkın Bulgaristan’dan gelenler var. Genelde ‘Kazı Kazan’ tarzı oyunlara istem gösteriyorlar amma muhtemelen de olmaz tabii kim” dedi.

Share: