Haysiyet Zerey’in ismi Timsah Park’ta yaşayacak

Geçtiğiniz aylarda sağlık sorunları sebebiyle hayatını kaybeden Bursa spor tribünlerinin müstehap taraftarı Değer Zerey’in ismi Timsah Park Yeri’ta D4 nolu kapıya verildi.

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Bursaspor’un müstehap taraftarı Değer Zerey ismi artık Timsah Park’ta yaşayacak. Yeşil-beyazlı tribünlerin koreografilerindeki mir mimarı olan Onur Zerey’in ismi planlı tören ile Timsah Otopark Stadı D4 nolu kapıya verildi. Kapının açım törenine Komutan Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyeleri; Sinan Ökçe, Mehmet Zahit Yanar, Şaban Başıboş, Zerey ailesi, Bursaspor Vakfı Başkanı Yüce Ademoğlu ve taraftarlar katıldı.

Komutan Banaz’dan ‘Yavru Kulübü’ müjdesi

Açılışta konuşan Komutan Ömer Furkan Banaz, “Zer dostlar, bugün bizler amacıyla çok altın tıpkı kardeşimizin ismini ölmezleştirmek için buradayız. Sevgili Saygınlık Zerey’i sizlere anlatmama elbette lazım yok ancak bizler için önemini göstermek isterim. Canan kardeşimiz bu balaban ongun uğruna; bulunduğumuz bu stadda gecelerce sabahlamış, daha mebzul henüz güzel işler çıkarabilmek üzere karış karış bu stadın herhangi bir yerini ölçüp biçmiş, hatta sevdasına ailesini dahi katarak çok balaban amal yapmıştır. Bursaspor’umuzun henüz bol konumlarda bulunması için projeler üretmiş sistem ile bile bunları paylaşmaya can atmıştır. Buradan müjdesini de vermek isterim ki sunma şişman arzusu Yavru Kulübü ile ilgilendiren çalışmalarımızın akıbet aşamalarına mevrut bulunmaktayız. Bursaspor ismini; cemi spor kamuoyu vasıtasıyla hayranlık ile izlenen koreografileriyle, global ölçekteki fikirleriyle, sunu önemlisi ilgiyle Bursasporluluğu ile sonraki dünyadan göçen kardeşimiz Onur Zerey’i; inşallah burada parçalanmamış taraftarlarımızın göreceği tıpkı noktada adını yaşatarak onurlandırmış olacağız. Birlik ve beraberliğimizin sonsuz olmasını makro Allahtan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı. – BURSA

Share: