HDP’li vekilleri haiz minibüs ve taksinin karıştığı kazada 1 dirilik hayatını kaybetmişti! O anların görüntüleri ortaya imdi

Ankara’da Çankaya ilçesi İsmet İnönü Bulvarı Milli Katalog kavşağında meydana gelen kazada, HDP’li Milletvekilleri Ömer Öcalan, Dersim Izdırap ve Nusrettin Maçin’i havaalanına götürmekte olan Mezhep E. idaresindeki minibüs, Soner Imrenme (55) idaresindeki ticari taksi ile çarpıştı.

GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca kazaya ait hesaplı anket dosyasının delileri arasına giren kayıtlara bakarak kaymakamlık 14 Ilk Teşrin saat 06.49’da yaşandı. Görüntülerde, çarpmanın etkisiyle taksinin metrelerce sürüklendiği görülüyor.
Taksi sürücüsü hayatını kaybetti

TAKSİ SÜRÜCÜSÜ HAYATINI KAYBETTİ

Sürücü Özenç’in hayatını kaybettiği kazada, taksideki geçici S.G. ile minibüsteki HDP Milletvekilleri Ömer Öcalan, Dersim Yara, Nusrettin Maçin ve minibüs şoförü yaralandı.

MİNİBÜS SÜRÜCÜSÜ BAŞIBOŞ BIRAKILDI

Soruşturma kapsamında minibüs şoförü Mezhep E, gözaltına alındı. “Taksirle ölüme” ve “yaralanmaya sebep olmak” suçlarından tutuklama talebiyle barış ceza hakemliğine atıf edilen nahoş, adli taharri şartıyla erkin bırakıldı.

Share: