Husumetlisini vurup, başında sigara içen kaka tutuklandı

KARAMAN’de kendisini bıçaklayan husumetlisi Zekeriya K.’yi (67) tabanca ile vurup, başında sigara içen Hayrettin Akdağ (58) tedavisinin ardından gözaltına alınıp, tutuklandı.

Fenomen, 3 Eylül’de saat 10.00 sıralarında Fenari Mahallesi 293’üncü Sokak’ta meydana geldi. Evine revan Hayrettin Akdağ, sokakta 7 yıldır husumetli olduğu Zekeriya K. ile karşılaştı. Çıkan kavgada Zekeriya K., Hayrettin Akdağ’ı 2 yerinden bıçaklayarak yaraladı. Bedel veren Akdağ de tabanca ile Zekeriya K.’ye 4 ahali dokunaklı etti. O anlar, güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Hayrettin Akdağ’ı sigara yakıp, kanlar içre yatan Zekeriya K.’yi bire bir süre izlediği görüldü.

HUSUMET, ‘KÜFÜRLEŞME’ YÜZÜNDEN BAŞLAMIŞ

İhbarla mevrut keyif ekiplerince Karaman Terbiye ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 2 çorlu, tedavi altına makbuz. Tedavisi tamamlanıp, taburcu olan Hayrettin Akdağ, esbak polis güçleri ekiplerince gözaltına makbuz. İşlemleri sonrası adliyeye atıf edilen Hayrettin Akdağ, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Zekeriya K.’nin ise tedavisinin sürdüğü bildirildi. beraber düet arasındaki husumetin 7 sene ilk ‘küfürleşme’ nedeniyle başladığı, bu süreçte tarafların gine 2 posta ‘küfürleşme’ zımnında birbirlerinden şikayetçi olduğu ortaya imdi. Fenomen ile ait sormaca sürüyor.

Share: