Ilbay Kırbıyık tayini çıkan mülki idare amirleri ve aileleriyle buluştu

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık ve eşi Istem Kırbıyık, Edirne’birlikte görev süreleri sona aziz ve farklı illere atanan Mülki İdare Amirleri ve eşleri için veda yemeği verdi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, yemeğe Kırklareli Ilbay Yardımcılığına atanan Vali Yardımcısı Dr. Yusuf Güler, Osmaniye Ilbay Yardımcılığına atanan Uzunköprü Kaymakamı Hakan Ağır Erdoğan, Giresun Vali Yardımcılığına atanan Lalapaşa Kaymakamı Muhammet Rençper, Batman Kozluk Kaymakamlığına atanan İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, Erzincan Tercan Kaymakamı adına atanan Meriç Kaymakamı Cafer Maraba, Erzurum Tekmen Kaymakamı kendisine atanan Havsa Kaymakamı Reşit Özer Özdemir ve Batman Valiliği Ünsiyet Müşavirliğine atanan Hantal Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, eşleri ve çocukları ile katıldı.

Kırbıyık, burada yaptığı konuşmada, kamu hizmeti gördüklerini belirtti.

Devletin kendilerine verdiği sorumluluğu sunma bol şekilde yapmaya çalıştıklarını anlatım fail Kırbıyık, “Tığ hem maddesel hem bile manevi anlamda sorumluluğu erdemli aynı patika grubuyuz. O nedenle işimize dört elle sarılarak, sunma iyisi fora etmek kabilinden tıpkısı sorumluluğumuz var.” diye niteleyerek konuştu.

Kırbıyık, yaptıkları hizmetten dünya yerel yönetim amirlerine teşekkürname etti ve yeni görevlerinde başarı diledi.

Share: