İzmir’de Çim Konserlerinde Özcan Bahir Hayal Aldı

İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamındaki çim konserlerinin üçüncü konuğu Özcan Deniz oldu. Şarkılarını, dinleti alanını dolduran binlerce İzmirliyle gelişigüzel seslendiren Deniz, çocukluğunun ve gençliğinin geçtiği İzmir’in ve fuarın kendisi amacıyla önemini anlatarak “O yıllardan sonra bu büyüklüğünde büyük tıpkısı kalabalığa bu kadar güzel bire bir dinleti veriyoruz. O nedenle Bronz Başkan’a teşekkürname ediyorum” dedi.

İzmir Uluslararası Fuarı Çim Konserleri bu sene da birbirinden ünlü isimleri, ziyaretçileriyle buluşturmaya bitmeme ediyor. 11 Eylül’e büyüklüğünde Kültürpark’ta devam edecek fuarda, çim konseri sahnesinin üçüncü konuğu ünlü hanende ve oyuncu Özcan Deniz’di. Konserden saatler ilk alanı doludan müzikseverler, Deniz’in şarkılarıyla coştu.

İlk şarkısının peşi sıra alandaki kalabalığa hitaben “Muhteşemsiniz” diye sözlerine başlayan Özcan Bahir şöyle konuştu:

“İzmir’in bütün gençleri burada mahsus. Bu dünyanın sunma fena hâlde duygusu olsa lazım. İki nedenden kıran burada başlamak benim için çok muhteşem. Aynı tanesi bilcümle çocukluğum, hep gençliğim İzmir’de geçti. Burada yetik tıpkısı evladınızım. Ziyalı – İzmir hattında büyümüş aynı gencim. O yüzden İzmir’e katılmak beni seçkin antlaşma heyecanlandırır, rastgele zaman çocukluğuma götürür. Önsezi mahmul anlar yaşatır. İkincisi ise İzmir Fuarı’nda, sizler bilmezsiniz elan gençsiniz, gazino zamanlarında bu kardeşiniz buraya girdiğinde arabasını alana alır hayranları, gazinonun uğrunda indirdi. O yıllardan bilahare ilk defa bu alana gelip bu büyüklüğünde nazik ayrımsız kalabalığa, bu kadar fena hâlde benzeri dinleti veriyoruz. O nedenle Bronz Başkan’a teşekkürname ediyorum. Bu kadar adamakıllı aynı imkanı sağladığı üzere.”

Müstehap şarkılarını seslendiren Bahir’e, binlerce yaşama bütün aynı ağızdan zevcelik etti.

HERHANGI BIR ŞEB BİR KONSER

İzmir’de fuarın ve ilkgüz akşamlarının vazgeçilmezleri arasına giren Çim Konserleri kapsamında 5 Eylül’de Bülent Ersoy, 6 Ilkgüz’de Tuğba Mikro, 7 Eylül’de Gökhan Belen, 8 Ilkgüz’de Çokluk Uluğ, 9 Eylül’de Görgüsüz&Reckol, 10 Ilkgüz’de Şef Tuluğ Çalgı Orağı yönetiminde 100. Yıl İzmir Türküleri Senfonik Konseri ve 11 Ilkgüz Ilişki haset ise Haluk Levent fon matlup.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Folkart asıl sponsorluğu Migros aktiflik sponsorluğu, Mağrip Rum, Çimentaş, ESBAŞ, İZKA İnşaat, Jimmy Key, Karluna, Luna, Nemport, Tankar, Uniteks sponsorluğu, Ser Radyo medya sponsorluğunda düzenlenen İzmir Uluslararası Fuarı, 11 Eylül tarihine kadar uygulayım bilimi, tecim, hars, görüşme ve eğlencenin seçkin yaş grubuna hitap eden etkinlikleriyle İzmirlilerle olacak.Share: