Karaman’da yılgı anları! İki husumetli buğulu adam sokakta karşılaşınca birbirine bıçak ve silah çekerek cidal etti

Azılı olay, mazi saat 09.50 sıralarında Fenari Mahallesi 293 Sokak’ta yaşandı. İddiaya bakarak, tıpkısı ansız oldukları öğrenilen ve aralarında sövme ika meselesi yüzünden münazaa kâin Zekeriya K. ile Hayrettin A. (58), çarşıda karşılaşarak tartışmaya başladı. Gelişigüzel iki isim arasında yaşanan tartışmanın kavgaya dönüşmemesi üzere tanıdıkları araya girerek tarafları ayırdı.

SİLAHLA VURULUNCA BIÇAKLA HASMININ ÜZERİNE SALDIRDI

Husumetli olan Zekeriya K. ile Hayrettin A’nın birbirlerine bıçak ve silahla saldırarak yaralamasının dehşete düşüren görüntüleri ortaya bundan sonra. Tıpkısı iş yerinin düzenlilik kamerasına yansıyan görüntülerde, olayın yaşandığı çıkmaz üzerindeki evine kaldırımdan naşir gitmekte olan Hayrettin A., tıpkısı sokakta sefer ortasında revan husumetlisi Zekeriya K. ile karşılaşarak tartışmaya başladı. İkili beyninde ağız dalaşı bitmeme ederken, Zekeriya K., belinden bıçağı, Hayrettin A. da belinden tabancayı çıkararak Zekeriya K.’nın göğsüne keskin etti. Zekeriya K. dahi o anda elindeki bıçakla Hayrettin A’nın konusunda yürüdü. O tam geri geri kaçmaya etkin Hayrettin A. ise park halindeki otomobile çarparak yere düştü. Zekeriya K., yere düşen Hayrettin A’ya elindeki bıçağı saplamaya başladı. Göğsünden vurulan Zekeriya K., kısa aynı süre zarfında yere yığıldı. İki buğulu adamın uğraş ettiği sırada sokaktan geçmekte olan iki vatandaşın cebe sesi üzerine olay yerinden kaçtığı görüldü.

2 EL ZEHIR ETTİKTEN BILAHARE SİGARASINI YAKTI

Hayrettin A., silahla göğsünden vurulduktan bilahare yerden kalkamayan Zekeriya K’nin başına gelerek evvel ayağına sonradan dahi göğsüne birer halk henüz dağ etti. Silahını beline koyan Hayrettin A., elan sonradan yere sakıt sigara paketinden çıkardığı sigarayı yakarak yaralının başında içmeye başladı. Bacağı, kolu ve hatır bölgesinde bıçak yarası olan Hayrettin A., evinin önüne her an polisi beklemeye başladı.

SİLAHLI SALDIRGAN GÖZALTINDA, BIÇAKLI SALDIRGANIN DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Çevredeki vatandaşların bilim vermesiyle olay adına keyif ve haddinden fazla sayıda polis güçleri ekibi atıf edildi. Yaralı temas iki nefer dahi görüngü yerine gelen ambulanslarla kaldırıldıkları Karaman Yetişek ve Araştırı Hastanesinde otama altına alındı. Göğsüne ve bacağına derkenar fail 3 kurşunla yaralanan Zekeriya K’nin esenlik durumunun halen ciddiyetini koruduğu ve aheste bakımda tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Hayrettin A’nın ise tedavisinin tamamlanmasının peşi sıra taburcu edilerek gözaltına alındığı bildirildi.Share: