Kayseri gündem haberleri: Kayseri Valisi Çiçek muhtarlarla ayrımsız araya geldi

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, 19 Ilk Teşrin Muhtarlar Haset zımnında kentte görevli muhtarlarla yemekte tıpkısı araya geldi.

Valilikten yapılan kayıtlı açıklamaya bakarak, benzeri restoranda düzenlenen yemeğe Ilbay Çiçek, Büyükşehir Şehremini Memduh Büyükkılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, İl Jandarma Komutanı Sancak Yüksel Kahraman kaymakamlar, uray başkanları ve kentte işyar muhtarlar katıldı.

Ilbay Çiçek, programda yaptığı konuşmada, “Sizler bizim, elimiz, gözümüz, kulağımız, nefesimizsiniz. Hepiniz mütemadi tıpkı çabalama içerisindesiniz. Arada Bir istediğiniz kabil gitmiyor işlemler, vatandaş sitemde bulunuyor, yorulduğunuz dönemler oluyor. Bizim birlikte, sizin de eskimek kabil tıpkı lüksümüz bulunmayan. Biz, dünyanın yeryüzü asil milletlerinden biri olan Türk milletine hizmet ediyoruz. Biz anca aynı ayrık millete bakım ediyoruz ki, öyle bire bir utkulu devletin çalışanlarıyız kim, köylerdeki, mahallelerdeki temsilcileriyiz kim, biz bırakırsak eğer sancak düşer, her bir muhtar bire bir bayraktır.” ifadelerini kullandı.

Emniyet ve jandarmanın uyuşturucuya cebin büyük tıpkısı mücadele verdiğini tamlayan Vali Çiçek, gelişigüzel bölüm ameliyat yaptıklarını, kendilerine sunma iri desteği muhtarların vereceğini kaydetti.

Program, muhtarların taleplerinin dinlemesinin ardından sona erdi.

Share: