Kez Yılmaz: “Serencam dağ ama tığ oyundan ve mücadeleden memnunuz”

Altay Maharet Sorumlusu El Yılmayan, skorun ateş olduğunu amma önce karşılaşma amacıyla ortaya koydukları performanstan memnun olduklarını söyledi.

Spor Toto 1. Lig’in açılış maçında Altay, misafir ettiği Samsunspor’a 2-0 mağlup oldu. Maçın arkası sıra planlı matbuat toplantısında Altay Maharet Sorumlusu El Yılmayan, maçı değerlendirdi.

Yol Yılmayan, “Maça erinçsiz başladık, Samsunspor elan etkin başladı. Fakat bunu acele üzerimizden attık ve dengeyi sağladık. Golü yediğimiz dakikaya kadar üstünlüğü bile ele almıştık. Az Buçuk talihsizlik, az buçuk gidişat hatasında gol oldu. İkinci nısıf az buçuk henüz bol başladık oyuna. Devir ortada hocamızın yaptığı değişikliklerle daha konsantreydik. Özellikle duran toplarda birçok pozisyona girdik, karamboller oluşturduk. Maçın daha çok sonuç bölümünde riske girerek murabba defansa döndük ve bir forvet daha aldık oyuna. Biraz canlı olduk amma geride riziko almıştık. Kontrataktan ikinci golü yedik. İlk karşılaşma için son çığlık amma tığ oyundan ve mücadeleden memnunuz. Ustalık ve taktik namına yüreklerini sahaya yansıttılar. Önümüzdeki haftalar üzere berenarı gür sinyaller verdiler. İnşallah mail zamanda bakir mevrut 2 arkadaşımızla bu arada istediğimiz yere geleceğiz” dedi. – İZMİR

Share: