KLÜ Rektörü Şengörür, üniversitelerini tercih eden öğrencilere teşekkürname etti

Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, üniversitelerini tercih eden öğrencilere teşekkür etti.

Şengörür, yaptığı bağlanmış açıklamada, üniversitelerinin kalifiye kadrosuyla alay malay fakülte, yüksekokul ve patika yüksekokullarının ense dozaj imkanlara cemaat olduğunu belirtti.

En bakir teknolojilerle donatılmış laboratuvarlar ve dersliklerde terbiye verdiklerini ifade fail Şengörür, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle da öğrencilerin gelişimlerini öncelediklerini bildirdi.

KLÜ’nün Türkiye’nin yenilikçi ve müteşebbis üniversitelerinden olduğunu aktaran Şengörür, şunları kaydetti:

“Kariyerinize ve geleceğinize yön verirken üniversitemizi yeğleme etiğiniz için sizleri kutluyor, bizlere güvendiğiniz üzere da canı istekle teşekkür ediyorum. Hayatınızın unutulmaz yıllarını yaşayacağınız darülfünun yolculuğunuzda nitelikli akademik ve idari kadromuz ile tamamıyla yanınızda olacağız, siz eşsiz öğrencilerimizi sunma ferah şekilde geleceğe alıştırmak amacıyla gayret göstereceğiz. Sizin amacıyla çalışmaya, başarmaya ve sizlerle güçlenmeye bitmeme edeceğiz. Ülkemizi daha müreffeh yarınlara birlikte taşıyacağız.”

Share: