Kurumlar arası uçan top turnuvası başladı

0 yenmiş ayrıldı.

Gençlik ve Spor Müdürlüğü Çolpa Spor Haftasında spora özen elde etmek ve dünkü sporların güçlenmesini bulmak üzere kurumlar arası uçan top turnuvası düzenlendi. Turnuvalara katılan ve Düzce’deki türlü kurumlarda görev işleyen basın mensupları, Düzce Matbuat adı altında kurdukları takımla ilk kez turnuvaya katıldı.

Turnuvanın evvel maçında Düzce Matbuat ve Gümüşova Belediyesi 18 Orak Ayı Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi. Maçın ilk dakikalarında atak oynayan Düzce Basın takımı henüz ahir dakikalarda rakibi karşısında kodifikasyon hataları yaparak sahadan 2-0 yenik ayrıldı. İki ekip üzerinden oynanan maçlar sonrasında yarı final ve finale çıkma takımlar aldıkları galibiyetlere bakarak değerlendirilecekler.

Düzce Matbuat, bundan sonraki maçını 13 Ekim 2022 Perşembe haset saat 20.00’da Bahçeşehir spor salonunda Orman İşletme Müdürlüğü ile karşı karşıya gelecek.

Yine fikstür gereği Düzce Basın ayrımsız ahir maçını ise 18 Ekim 2022 Salı haset saat 20.00’da Toplumsal Düzenlilik Kurumu ile Kalıcı Konutlarda bulunan spor salonunda karşılaşacak. – DÜZCE

Share: