Kurumlar ortada düzenlenen 29 Teşrinievvel Cumhuriyet Bayramı Voleybol Turnuvası tamamlandı

29 Teşrinievvel’da başlayan ve Bayburt’taki kurumlar ortada yapılan 29 Ilk Teşrin Cumhuriyet Altını Bayramı Voleybol Turnuvası tamamlandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bayburt M Tipi Berrak Ceza İnfaz Kurumu arasındaki 3. lük maçında, İl Milli Yetişek Müdürlüğü setlerde rakibine 3-2 üstünlük kurarak turnuvayı üçüncü tamamladı. Bitiş müsabakasında karşılaşan Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü ise Bayburt M Tipi Merbut Ceza İnfaz Kurumunu 3-1 ile geçerek Cumhuriyet Bayramı Voleybol Turnuvası’nda böke oldu. Final mücadelelerinin ardından düzenlenen yürek merasiminde dereceye giren takımlara kupaları sunma edildi.

Turnuvayı üçüncü bütünler öğretmenler, bu cins organizasyonların hem hava içi hem bile kurumlar arasındaki sosyalleşmeyi ve işbirliğini teşvik ettiğini belirterek kazandıkları kupayı 24 Teşrinisani Öğretmenler Günü münasebetiyle tamlık öğretmenlere bağış ettiklerini ifade ettiler.

İl Milli Eğitim Bilimi Müdürü Rahmi Cenup, 29 Teşrinievvel Cumhuriyet Bayramı Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nı düzenleyen Toyluk ve Spor İl Müdürü Ademiyet Köse ve ekibine teşekkürlerini iletti. Antrparantez öğretmenlerin turnuva boyunca göstermiş oldukları performansı ve özveriyi takdir ederek 24 Son Teşrin’da terbiye camiamıza tekme mutluluk yaşattıkları için Milli Eğitim Müdürlüğünü arz güzelce şekilde desise fail öğretmenlerimize teşekkürname etti. – BAYBURT

Share: