Manisa emniyeti tıpkı haftada uyuşturucudan 92 şüpheliyi gözaltına aldı

Manisa İl Inanma Müdürlüğü Uyuşturucu Suçlarla Savaşım Yazıhane Müdürlüğü ve özge birimlerce son tıpkı haftada uyuşturucuyla mücadelede çalışmalarında 92 şüphelinin gözaltına alındığı ve 6 şüphelinin birlikte tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.

Manisa İl Itimat Müdürlüğü Uyuşturucu Suçlarla Uğraş Yazıhane Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde metal bap ticareti fail, nakleden ve kullanan şahıslara müteveccih yapılan çalışmalarda, 13-20 Küçük Ay tarihleri beyninde mülk genelinde bütün, 71 olayın meydana geldiği, 92 çirkin şahsın ise gözaltına alındığı bildirildi. Gözaltına alınan şahıslardan adli mercilere sevk edilen 6 şüphelinin tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Yapılan çalışmalarda akıbet bire bir hafta ortamında 188 sayı bireşimli ecza hapı, 118 gram esrar maddesi, 76 gram metamfetamin maddesi, 10 gram sentetik kannabinoid maddesi, 1 skor ecstasy, 5 sayı ruhsatsız tabanca, 1 sayı ruhsatsız tüfek, 10 adet fişek, 1 sayı kırılan terazi, 4 adet maden bap kullanmaya yarayan aparat ve 9 bin 655 TL eroin konu ticaretinden elde edildiği melhuz dünyalık ele geçirildiği bildirildi. – MANİSA

Share: