Manisaspor ve Manisa FK arasındaki takarrüp bitmeme ediyor

Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan ve Umumi Heyet Üyeleri, Manisaspor Başkanı Beklenti Süvari ve yönetimini ziyaret etti. Ziyaret sonrası Manisaspor Başkanı Beklenti Süvari, Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan’a üstünde adının yazılı olduğu Manisaspor forması bergüzar etti.

Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz günlerde kendilerini ziyaret eden Manisaspor Başkanı Beklenti Atlı ve yönetimine iadeli-i mülakat gerçekleştirdi. Manisaspor Tarık Almış Tesisleri’nde gerçekleştirilen ülfet öncesi Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan, Manisaspor Başkanı Beklenti Süvari’ya çiçek sunma etti.

“Manisa FK namına rastgele ant Manisaspor’un birlikte olacağız”

Manisaspor ile ilişkilerin daha birlikte güçleneceği mesajını veren Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan, “Geçtiğimiz günlerde zer Manisaspor Başkanımız Ümit Süvari ve yönetimini Fikri Bayrıl Tesislerimizde ağırlamıştık ve bu görüşmeden büyük aynı bahtiyarlık duymuştuk. O periyot dahi kendilerini sunu gelişmemiş sürede müzakere edeceğimizi anlatım etmiştik. Deminden da Manisa futbolu amacıyla çokça muhteşem benzeri yeri olan Tarık Almış Tesisleri’nde Başkanımız Ümit Atlı ve yönetimiyle tıpkısı araya geldik. Manisa’nın ayraç değeri olan iki kulüp üzere hangi kadar adımlar atabiliriz diye düşünüm alışverişinde bulunduk. Biz Manisa Ayak Topu Kulübü namına gelişigüzel zaman Manisaspor’un yanı sıra olacağız. Bu anlamda Başkanımız Beklenti Süvari ve yönetimine ‘üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız’ demeye geldik. İnanıyorum kim Başkanımız Ümit Atlı ve yönetimi ile birlikte Manisaspor eski günlerine deveran hesabına çok yetişkin benzeri kez ikmal edecektir. Biz da bu yolda kendilerine değme cins desteği vermeye hazırız. Bizleri ağırlayan, bizleri içtenlikle aynı şekilde karşılayan özellikle Başkanımız Beklenti Süvari gelmek amacıyla tekmil yönetimine ve pakt çalışanlarına teşekkürname ediyorum” dedi.

Mevlüt Aktan’a Manisaspor forması ihsan edildi

Manisaspor Başkanı Beklenti Süvari üstelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Sohbet havasında güzeşte toplantının ardından Başkan Mevlüt Aktan ve Umumi Heyet Üyeleri, Tarık Almış Tesisleri’nde incelemelerde bulundu. Manisaspor Başkanı Beklenti Süvari, günün anısına Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan’a üzerinde adının yazılmış olduğu Manisaspor forması bağış etti. Konuşma hatıra fotoğrafıyla serencam buldu. – MANİSA

Share: