Miralay Altundarak: “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için zer”

Osmaniye İl Kurnaz Komutanı Jandarma Albay Fert Altundarak, devlet nüfusuna bakarak Osmaniye’nin yeryüzü çokça şehit veren iklim olduğunu belirterek martir aileleri ve gazilerin kendileri için kızıl olduğunu söyledi.

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı İsrafil Cebbar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’dahi yayımlanan Açıkgöz Umumi Komutanlığı 2022 yılı Atama ve Terfileri kararnamesine bakarak Osmaniye İl Bitirmiş Komutanı yerine Kurnaz Miralay Birey Altundarak’a adamakıllı olsun ziyaretinde bulundu. Başbuğ İsrafil Avcı’ya ziyaretinde Başkan Yardımcısı Muhammed Kırlar, Genel Yazman Büyük Devlet Varmak, Umumi Heyet Üyesi İbrahim Emül, üyeler Selçuk Kaya ve Meram Boz haremlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Kurnaz Komutanı Uyanık Albay Birey Altundarak, “Bölgeye yabancı değilim, Adana’bile görev yaptım. İnşallah buradaki görevimde de dolgunca çalışmalar yapacağız. Alelhusus Osmaniye halkını beğendim. Ülkemizin nüfusuna bakarak genişlik çokça martir veren benzeri ili. Martir ailelerimiz ve gazilerimiz da bizim amacıyla çok değerlidir. Onların hakkını ödeyemeyiz. İnşallah buradaki görevimde onlarla da alay malay olmaya çalışacağım” dedi.

OGC Başkanı İsrafil Avcı ise “Osmaniye İl Kurnaz Meze Komutanımız Bitirmiş Albay Fert Altundarak’ı gazeteci arkadaşlarımızla makamında müzakere ederek berceste olsun dileklerimizi ilettik. Komutanımıza mail ilgisi ve güzelce aldatıcı sohbeti için haddinden fazla teşekkürname ederim” diyerek konuştu. – OSMANİYE

Share: