Mustafa Yıldızdoğan, AK Fırka Muğla Mebus Gökcan’ı övdü

Adlı Türk folk müziği sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan fon aldığı 29. Set Besili Güreşçi Güreşleri öncesi ahali konserinde AK Öğür Muğla Miletvekili Yelda Erol Gökcan’ı övdü.

Mustafa Yıldızdoğan kendisini yöre sıralardan izleyen YANLIŞSIZ Parti Muğla Miletvekili Yelda Erol Gökcan’a övgüler yağdırarak ” Kendisi hem başarılı hem üstelik mütevazi benzeri koca amma ayrımsız zamanda o aynı şehriyâr, Konya’ya evimizde bizleri konuşma etti. O elden Muğla’nın değil tam ülkenin vekili ” diye Ulus ittifakının bütünlüğünü kimsenin bozamayacağını belirtti.

Yıldızdoğan ” Malazgirt’te Anadolu’nun kapılarını açan Alparslan ve Mustafa Kemal Atatürk’e şükran duyuyoruz onları ve birlik gazi ve şehitlerimizi utanmak ile anıyoruz ” şeklinde konuştu. Ünlü sanatkâr konserde birbirinden evire çevire türkülerini seslendirdi.

Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konserde AK Öğür Saylav Gökcan, MHP el Başkanı Mehmet Korkmaz, Seydikemer Şehremini Yakup Otgöz, Güreş Ağası Önder Akdenizli sahneye çıkarak şarkıcıya çiçek ve teşekkürname plaketi sundu. – MUĞLAShare: