Ordu spor haberleri: Altınordu’dan değerler ortaklığına devam

Spor Kaba But 1’inci Tabur takımlarından Altınordu Futbol Kulübü, AXA Sigorta ile kere arkadaşlığına bakir sezonda bile bitmeme ediyor.

2018’den beri “Değerler Ortağıö olan Cumhuriyet’le benzer köklü spor kulübü Altınordu FK ve Türkiye’nin öncü sigorta şirketi AXA Sigorta, Torbalı Mütehammil Oktay Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen imza töreniyle ortaklıklarını yeniledi. İmza törenine Altınordu FK Başkanı Seyit Mehmet Özkan, AXA Sigorta Satma ve Pazarlama Başkanı ve İcra Yerleşmiş Üyesi Firuzan İşcan, AXA Sigorta Iye Bölge Koordinatörü Miğfer Şişmanca, Altınordu Futbol Akademisi idari ve maharet kadrosunun yanında Altınordu Ayak Topu Akademisi (ALFA) sporcuları katıldı.

Törende mütekellim Altınordu FK Başkanı Seyit Mehmet Özkan, AXA Sigorta ile öğün arkadaşlıklarının sürdüğünü belirterek, “AXA Sigorta, kulübümüzün bünyesinde düzlük düz bilcümle sportmen ve çalışanlarımızın yanında yer almaya devam ediyor. Altınordu Ayak Topu Kulübü çok nazik ayrımsız tertip olduğu için bize bindi olan kurumlar var. Onlar elden benzeri mevsimsel değil variyet boyu bizlerle beraber. Onlar dahi bu toprakların çocuklarına bindi oluyorlar. Biz gani tıpkı iş yaptığımız için yanımızda oluyorlar. Sizleri A Milli Takımlarda gördüğümüz ant biz zevkten 4 yer oluyoruz. Buraların yaşaması takkadak benim çabamla olmuyor bizlere destek olan sponsorlarımız var. Onlara çok ürkmek ve sadakat gösteriyoruz” diye konuştu.Başkan Özkan, ALFA’bile forma giyen sporculara yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

“Ana hedefimiz Süper Öbek da değil, Avrupa’nın 5 şişman ligine süzülmek. Tığ bunları başarabilecek tıpkı terbiye kurumuyuz. Futbol kulübünden imdi fazlasıyız. Hedeflerimiz çok büyük.”

Share: