Ortaköy’de mızıka elbiseli güvenlikler olağanüstü saçtı! 1’i karı 3 gönül dakikalarca darbedildi

8 Ilkgüz Perşembe gecesi 01.30 sıralarında yaşanan olayda, Ortaköy’dahi ünlü aynı canlılık mekanına mevrut biri kadın 3 emanet, özel güvenlikler marifetiyle kalp alınmadı. Bunun üzerine çıkan tartışmada içeri alınmayan eş, düzenlilik görevlilerinden birine esas attı. Kestirmece 10 can olan topluluk elbiseli güvenlikçiler mebde atan kişiyle birlikte yanındaki kişiyi ve kadını yere yatırıp çifte ve yumruklarla zedelenmek etti.

OLAY SANİYE SANİYE KAMERALARA YANSIDI

Daha sonradan tıpkı makule sakinleşmeyen güvenlikler ellerine geçirdikleri sopalarla hem kadını hem de erkeği dram şekilde dövdü. Bazı güvenlik görevlileri ise 3 kişiyi zedelenmek fail arkadaşlarına engel olmaya çalışsa üstelik kalburüstü olamadı. Yaşanan olağanüstü anları mekanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

BİR SÜRE SONRADAN GENE GÖRÜNGÜ ÇIKTI

Bu olaydan benzeri müddet bilahare coşku mekanı önüne mevrut silahlı takım ile güvenlikler arasında uğraş çıktı. Olayda silahla vurularak yoğun yaralanan aynı güvenlik görevlisi hastaneye kaldırıldı. İhbar üstüne mevrut polis ekipleri anket başlattı.Share: