Osmaniye’de iki karı arasındaki tartışmada tüfekler acı aldı: 2 geberik, 3 yanık

Cemaziyelevvel saat 21.00 sıralarında merkeze sınırlı Kafa Mahallesi Mustafa İnce Sokak’ta Mehabetli Meram, iddiaya bakarak husumetli olduğu Canbolat ailesinin evine gitti. Habbe uğrunda Hayırlı ve Canbolat ailesinin fertleri beyninde ağız dalaşı daha çok.

TÜFEKLERLE ELEM AÇTILAR

Tartışmanın büyümesi konusunda iki canip, birbirlerine kalaşnikof ayraç yaya tüfeği ve av tüfeğiyle izdirap açtı. Silahlı çatışmada, Karı Canbolat, Büyük Iyi ve isimleri öğrenilemeyen 3 sevimli yaralandı. İhbar üzerine fenomen hesabına polis ve sağlık ekipleri irsal edildi.

2 KİŞİ ÖLDÜ

Sağlık ekibi, birlikte kalaşnikof bellik tüfeğin bulunduğu Hayırlı’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Kilolu yaralanan Hanım Canbolat ve 3 sevimli ise ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Durumu gösterişli olan Eş Canbolat, doktorların müdahalesine karşın kurtarılamadı. Çorlu 3 kişinin ise tedavisinin sürdüğü bildirildi.

ÇOK SAYIDA KİŞİ GÖZALTINDA

Polis, görüngü yerinde yaptığı incelemede kalaşnikof işaret piyade tüfeği ile habbe avlusundaki av tüfeğine umum koyarken, siyahlara ilişik haddinden fazla sayıda gereksiz kapçık ile hartuç buldu. Silahlı cidal ile ilişik çok sayıda kişiyi gözaltına düzlük polis güçleri, soruşturmaya devam ediyor.Share: