Otel lojmanından bilgisayar araklayıcı harami tutuklandı

Muğla’nın Marmaris ilçesine tutkun İçmeler Mahallesi’nde tıpkı otelin personellerinin kaldığı lojmana girerek cüzdan, el telefonu ve bilgisayar çalan haydut polisten kaçamadı. Tutuklanan Y.E cezaevine irsal edildi.

Marmaris’e 11 kilometre mesafedeki İçmeler Mahallesi’nde mevcut bir otel ve otel lojmanından arakçılık ihbarı düz polisler yaptıkları açık yetenekli araştırmada berbat Y.E ye ulaştı. Otel ve lojmandan elektronik beyin, çökertme telefonları ve cüzdanlar çalan hırsızın cüzdanlarda bulunan emniyet kartları ile ahzüita yaptığı belirlendi. Marmaris Güvenlik Sektör Amirliği ekipleri tarafından yakalanan harami otelden çaldığı bilgisayarı sakladığı yerden çıkararak konfirmasyon etti, cep telefonlarını sattığını ve emniyet kartından temazsız prosedür yaparak sözde kendininmiş kabil yaparak besin maddesi ve ispirto aldığını sav etti.

Emniyetteki murakabe işlemlerinin tamamlanmasının peşi sıra bugün adliyeye irsal edilerek bilgili karşısına çıkarılan hırsız Y.E cezaevine gönderildi. – MUĞLA

Share: