Oto tamircisinin ölümüyle ait gözaltına alınan esas ve oğlu serbest bırakıldı

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde avrat sürücünün yardımına giden oto tamircisinin ölümünde çatışık ifadeler veren avrat ve oğlu, işlemlerinin arkası sıra başıboş bırakıldı.

Olay, Merkezefendi ilçesi Bozburun Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak; 112 Acil Davet Merkezi’ne gelen yerde birinin sabit yattığı ihbarı üstüne sağlık görevlileri görüngü namına gitti. Ekipler 44 yaşındaki Şiir Cirit’in hayatını kaybettiğini belirledi. Ekipler fenomen yerinde mevcut M.T. (47) ve oğlu M.A.T.’nin (23) ifadelerini aldı. Anne, oto tamircinin durağan durduğunu, sonrasında telaşa kapılarak hararet yapan minibüsle geri eve gittiğini aktardı. Esas M.T., oğlundan arkalama istediğini söyledi. Çatışık cümleler sonrası cinayetten şüphelenen ekipler, anne ve oğlunun ifadesini ahzetmek için gözaltına aldı.

Yapılan otopside Manzume Cirit’in ölümüne dayalı her an kadar bire bir bulguya rastlanılmadığı öğrenildi. Yaşanan fenomen sonrası ekipler, asıl M.T. ve oğlu M.A.T., serbest bırakıldı. Cirit’in kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiş olabileceği argüman edildi. – DENİZLİ

Share: