Parasız ve yoksulları kapı konu dolaşıyor

Seçildiği günden bu yana daima halkın içinde olan ve ilçede girmediği çıkmaz, çalmadığı kapı bırakmayan Eyyübiye Şehremini Mehmet Kuş, Eyyüpnebi Mahallesinde vatandaşların kapısını çaldı.

Şanlıurfa’nın isim ve düzlük bakımından sunu balaban ilçesi Eyyübiye’da, seçildiği günden bu yana halkla bağırsak içe olan Belediye Başkanı Mehmet Kuş, tıpkı yandan halkın bakım taleplerini namına getirmeye bitmeme ederken bire bir yandan üstelik vatandaşların yanında olmaya bitmeme ediyor. Hastalık, kısırlık ve biçarelik içerisindeki vatandaşların kapılarını çalmaya devam eden Başkan Kuş, Eyyüpnebi Mahallesinde kıygın ailelere ulaştı.

Eyyübiye Belediyesi Toplumsal Arkalama İşleri Müdürlüğünce daha ilk belirleme edilen ve yasal kriterler çerçevesinde destek olunan aileleri görüşme eden Başkan Kuş ve Moğal, kendilerine uzanacak tıpkısı halk muntazır ailelerin beraberinde olduklarını belirtti.

Kadın, erkek, gailesiz, buğulu, bala yüzlerce vatandaşla arkadaşça ederek taleplerini dinleyen Başkan Kuş, Eyyüpnebi Mahallesinde doğalgaz muntazır ailelere birlikte değişik sokaklarda kanalizasyon çalışmalarının devam ettiğini, bu kış mahallede isteyen herkesin doğalgaz kullanmaya başlayacağını söyledi. – ŞANLIURFA

Share: