Sanatkâr İbrahim Tatlıses’in arkası sıra kazada yaralanan 7 hayat dahi taburcu edildi

İbrahim Tatlıses’in ardından Muğla’nın Bodrum ilçesinde gidiş geliş kazasında yaralanan 7 yaşama da hastanelerden taburcu edildi.

Tatlıses ile bir kazada yaralanan A.A, M.C, U.Y, M.A, B.G ve T.Ş ile kamyon şoförü Gültekin G’nin ilçedeki hastanelerdeki tedavileri tamamlandı.

Sanatçının mazi gece saatlerinde hastaneden ayrılmasının ardından kazada yaralanan 7 birey üstelik taburcu edildi.

Bu arada, kamyon sürücüsü Gültekin G.’nin emniyetteki ifadesinde, yağmur zımnında kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi zımnında ilçe yaptığını söylediği öğrenildi. Kazayla ilişkin yapılan soruşturmada ise tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı belirtildi.

Dün Bodrum merkezden Yalıkavak Mahallesi istikametine seyreden, içre Tatlıses’in birlikte bulunduğu 35 GH 063 plakalı minibüs ile Yalıkavak’tan Bodrum merkeze ilerleyici 48 BZ 087 plakalı kamyonetin belli belirsiz yağış zımnında kayganlaşan yolda çarpışmış, kazada Tatlıses’in birlikte aralarında olduğu 8 güç yaralanmıştı.

Sanatçının kaldırıldığı hastaneden yapılan açıklamada Tatlıses’in umumi sağlık durumunun bol olduğu, hemen basamak tarak kemiklerinde kırıklar bulunduğu bildirilmişti.

Tedavi gördüğü hastaneden geçkin tün taburcu edilen Tatlıses, geçirdiği kazaya karşın Yalıkavak’taki tıpkısı restoranda tekerlekli koltuk ile sahneye çıkmıştı.

Share: