SELIM Parti’li Taşkın’dan Memleha Şehremini Yazıcı’nın protesto edilmesine aksülamel

YANLIŞSIZ Tümen Mersin Mebus Mehabetli Halk Ölçüsüz, “Tuzla Belediye Başkanımız Şadi Yazıcı’nın Cumhurbaşkanımızın şehremaneti başkanıyken yaptığı hizmetlerden bahsettiği üzere saldırıya uğramasını hovarda kınıyorum.” dedi.

Çılgın, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, “İlk Evim, İlk İşyerim Projesi İlk Esas Atma Töreni”nin Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan aracılığıyla gerçekleştirildiğini anımsattı.

Ülke genelinde balaban heyecan yaratan projeye başvuru sayısının 8 milyona yaklaştığını dile getiren Çılgın, bu durumun yapılan işin ne kadar makul olduğunu gösterdiğini vurguladı.

Memleha Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesinin programında protesto edilmesine reaksiyon gösteren Ekstrem, şunları söyledi:

“Geçmiş İstanbul’birlikte Tuzla İleri Dirim Bilimsel Atıksu Arıtma Tesisi’nin üçüncü etabının hizmete açılışı sırasında Tuzla Belediye Reisi Şadi Yazıcı’nın İstanbul’daki uray hizmetleri için görüşlerini söylediği ve Cumhurbaşkanımızın şehremaneti başkanıyken yaptığı hizmetlerden bahsettiği için saldırıya uğramasını fıldır kınıyorum. Bir uray başkanının Cumhurbaşkanımıza ve eski dönemlerde bakım etmiş başkanlarımıza teşekkürname etmesinden henüz katıksız ne olanaklı? Memleha’da yaşananlar cebbar, zorba, militan CHP zihniyetinin en son tebellür etmiş, açığa balkon halidir.”

Şarap’dan Fincancı’evet reaksiyon

DOĞRU Fırka Erzincan Milletvekili Senet Çakır de düzenlediği matbuat toplantısında, Türk Tabipleri Birliği Başkanı Çiy Korur Fincancı’nın, “terör örgütü propagandası fayrap etmek” suçundan gözaltına alındığını anımsattı.

Şarap, “Terörle savaşım kapsamında mahdut içi ve sıkı dışı bir anda şipşak eksiksiz operasyonlara alın çıkan, doktorluğu değil vatana ihaneti kendilerine meslek edinen bu idaresizlik güruh, yiğit Mehmet’imizin kararlı mücadelesi ve üstün başarısını hazmedemeyerek, envanterimizde de sıfır kimyasal cebe kullanıldığı iftirasını attı. Teröristlere vurdukça ya muhalefetten evet dahi bunlardan curcunalı geliyor.” diye konuştu.

Share: